istiyorum bunu:( (yüzük yaptırma)

kuyumcularda taşlı yüzükler vb. sipariş üzerine yapılabiliyor bildiğim kadarıyla. peki yandaki gibi bi yüzük yaptırmak mümkün mü? bu yüzüğü ve altın rengiyle uyumunu çooook beğendim ama altın yaptırmak beni aşar malesef:) gümüşçüler falan yapar mı sizce, önerebileceğiniz bi yer?

1 - xn--mortak-u9a.tk
kedi yüzük. 64 tl

2 - www.melexy.com
56 tl.

3 - www.mortaki.com
64 tl.

4 - pinartaki.blogspot.com

5 - www.ucuztektasyuzukfiyatlari.com
90 tl gümüş
  • la traviata  (20.01.12 13:29:11 ~ 13:32:55)
teşekkürler:) gümüş için baya güzelmiş fiyatlar yalnız. :D

  • aseton  (20.01.12 13:34:58)
ee saticilar işin icine kedi girince biliyolar paraya kiyacaklarini kadinlarin : )

  • la traviata  (20.01.12 13:36:22)
www.ebay.com burdan al gitsin, ebay'e bak genel olarak daha uyguna da bulabilirsin burdaki kargoyla birlikte 22 lira falan oluyor. aşağı yukarı.

  • Lucifer7  (20.01.12 13:39:57)
@la traviata evet aynen, öğrenci halimle ben bile paya kıycam sanırım:) bi şey sorucam,o 2. linke altta 3 tane renk çeşidi var,yanında da benim buraya koyduğum resim var. ama o yüzükler resimdekinin aynısı değil gibi sanki. acaba örnek olarak mı koyulmuştur yoksa benim resmin kaynağı o site mi? bana örnek gibi geldi de. sipariş verip farklı bi şey gelirse üzülürüm:)

  • aseton  (20.01.12 13:44:33 ~ 13:45:09)
@lucifer7 süper buu! gelmesi daha uzun sürer heralde ama tam istediğim gibi:)

  • aseton  (20.01.12 13:46:11)
eh luciferin buldugu yüzükten sonra cok anlami kalmadi.

bence de türkiyeden daha az istedigini almaktansa, yurtdisindan biraz daha bekleyip en cok istedigini almak daha güzel.

hos, ben genelde sabirsizimdir. hayirli olsun.
  • la traviata  (20.01.12 13:54:48)
Ay çok güzelmiş!
Bak bu süper:
www.ebay.com
  • felina  (20.01.12 15:19:56)
@felina bu koyduğum resimdekinin aynısı sanırım. teşekkürleer,ay çok sevindim:) hatta tikini kaldırıp bi daha koydum:p

  • aseton  (20.01.12 16:01:24 ~ 16:02:18)
Hehehe ne demek. Ben de çok beğendim sipariş etmeyi düşünüyorum :)

  • felina  (20.01.12 18:32:08)
Arkadaşlar benim sayfamı ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederim, şu fiyatları uygun dediğiniz siteleri merak edip bende baktım, ama bu yüzükler gümüş değil, gümüşün saf hali bile bundan pahallı :) zaten altındaki açıklamaları okursanız göreceksiniz.
Silver refers to the colour of this item. These rings are made from a silver zinc alloy and not 925 silver.
Yine de tercih elbetteki sizlerin :) Ama almak isteyenler olursa bana özelden mesaj atarlarsa seve seve yardımcı olurum.
pinarkochisarli@hotmail.com
  • PinarTaki  (21.01.12 00:12:24 ~ 00:13:33)
@pinartaki biliyorum ben gümüş olmadıklarını yani öğrenciyiz şurda onun dışında sıkılınacak bir yüzük bence öyle iki takarsın sonra unutursun o yüzden dedim bunu da tabii ki kalıcı düşünenler varsa gümüş alsınlar falan filan.

  • Lucifer7  (21.01.12 00:15:20)