çaylak olmadan önce girilen entıriler hakkında

merhabalar,sözlükte nedir ne değildir diye çok karıştırmadım. açıkçası da işin kolayına kaçıp size sormak istedim. çaylak olma yolunda 9. entarimi girdim. geriye kaldı 1 tane. ama sanki hepsi tanıma uygun değilmiş gibi geliyor. entry yazıldıktan sonra yolla yerine kenarda dursun seçmediğim için de ikircik yaşıyorum. acaba gönderdiğim entarileri şu noktadan sonra kenarda dursun işlevimsisine alabilmek mümkün müdür?

bunu yapabilecek bir buton filan arıyorsanız öyle bir şey yok.

9 entry'nizi tek tek silip, her sildiğinizi tekrar girip kenarda dursun diyerek yapabilirsiniz evet. fakat en kısa zamanda 10 entry'i tamamlayıp sıranızı almanız sizin için iyi olur, çünkü onay listesine 10 entry'i tamamladığınız anda giriyorsunuz.
  • ocanal  (11.01.12 09:20:41)
bence hepsi tanım olmalı. Güzel şeylerle alakalı başlık açıp güzel bir tanım yazın. fazla da bakınız vermeyin

  • fatih baker  (11.01.12 09:31:25)