En hesaplı tarife??

Evet ben de bırakıyorum artık Turkcell'i!

Operatörler arasında eskisi kadar büyük farklar olduğunu da düşünmüyorum. Bu şartlarda Turkcell kazığı yemenin de bi anlamı yok bence.

Şimdi efenim:

Ben hayırsız bi adamım, öyle telefonu eşi dostu aramak için pek kullanmam. Onlar ararsa konuşuruz ancak.
Mesaj da çekmem, whatsapp falan kullanıyorum bunun için.

Fakaaaat:

Telefondan interneti sonuna kadar kullanırım hiç acımam!

Bu noktaları göz önünde bulundurarak (Avea'dır Vodafone'dur hiç fark etmez) interneti bol fiyatı düşük bi tarife bekliyorum sizden.

Şimdiden eyvalla!

avea bal 250 ve 500 tarifeleri var. 250 tarifesi 20, 500 tarifesi 30 lira.
250 tarifesinde 250 mb internet+ 250 dk her yöne konuşma+ 250 sms her yöne var.
500'de ise 500 mb internet...

veya, aylık 30 lira yükleyince avea'da, 150 dakika her yöne arama bedava olarak geliyor. 9 liraya aylık 1 gb internet paketi alabilirsiniz. 8 liraya da 500 her yöne sms yapabilirsiniz.

bu dediklerim kontörlü hat için.

yalnız şöyle bir şey var ki aveanın interneti çok yavaş. vodafone'da 25 liraydı sanırım, hızlı interneti olan bir paket var (faturalı). içeriğini bilmiyorum ama madem çok aramıyorsunuz, mesaj da atmıyorsunuz, vodafone daha cazip gibi.
  • gogu delen adam  (20.12.11 17:44:13)
3 operatörüde kullanmış, 2 operatörü şu anda aktif olarak kullanan biri olarak söyleyebilirim ki (Avea ve Turkcell) Turkcell kullanmış birisi için internet kullanımı diğer ikisi için rezil seviyede olacak, burnundan getirecektir. Şehir içi kullanım zaten rezil seviyelerdeyken, şehir merkezinden uzaklaştığın anda internete bağlanmayı unutmalısın.
Şirkete aldığımız Avea jet modemleri çöpe attık öyle diyeyim.

Ama zaten Turkcell kullandığın için söyleyebilirim, Turkcell heryerde Turkcell.

Full paket var, 1000 dk, 1000sms, 1gb internet %25 indirim ile 51,00 TL'ye geliyor. Tabiki Faturalı hat için tarife.
  • lanlanlan  (20.12.11 18:50:01)