benden de bir adet gönül meselesi

birini çok sevdikten sonra başka biriyle mutlu olabilir mi insan?
var mı mutluyum diyen?

olunabilir deyin nolur.

aylardır yerine kimseyi koyamadım. 7 ay oldu sanırım ve bugün kesin karar aldım aklımdan çıkması gerekiyor artık. umuda ihtiyacım var.

yeni başlayanlar için aşk:))problemli takıntılı birisi değilsen çok daha mutlu günler seni bekliyor.olmuşu burda var.

  • duptıs  (07.12.11 22:25:00)
  • compadrito  (07.12.11 22:28:23)
bu sözlerin aynısını 3-5 sene içinde 3-5 insan için daha kurarken bulucaksın kendini. sonra bi gülme gelecek. sonra da geçecek. her insan için böyledir istisnası yoktur (roman/film karakterleri hariç) karşı cinse duyulabilecek ilginin sınırları belli arkadaşlar. abartmayalım.

  • otonomo  (07.12.11 22:30:14)
5 sene sadece 2 ay gördüğüm bir çocuga aşık oldum sonra suan 4 yıldır deli gibi sevdiğim adama kavusmamı sağladı meğerse ben aslında o önceki aşkımın acısını da sevmişim suan kendime çok çok acıyarak bakıyorum o yıllarıma neden diyorum ondan başka kımse yokmus gibi ona kitlemişim kendimi hoş karar alırdım tam unutcam bir adım atardı benm köprüler yerde en son baya baya adım attı bende suan erkek arkadaşımın yanındayım seni ararım diye yalan attım ve aramdım o zamnlar erkek arkımda yoktu o beni aradı mesajlar ilgi resmen kıyamet sonra numarasını da sildim bitti gitti en son sözlendiğimi duymus:) imkansız değil sana bağlı

  • HNDS  (07.12.11 22:43:20)
olunabilir. ben köpek gibi sevdalıydım. ilişkimiz bittiğinde aylarca konuşamadım içime kapandım hayat bitti sandım filan.. sonra aradan 1 yıl geçmeden gelsin yakışıklılar gitsin eğlence.. 6 ay sonra da başka birini buldum yıllardır da beraberiz..

  • anlam  (07.12.11 22:56:21)
ya niye mutlu olunmasın bu derece mutsuzluga meylin olması cok sacma hayat bu 1 kişi için heba edilecek kadar basit bulmuyorum sen de bulmamalısın. kimseyi yerine koyma bırak yeri boş kalsın ne diye kasıosun ki. ben de hatırladıgım ilk dogumgunu kutlamamamı unutmuyorum herkes birarada falan o "anı" n yerine başka bir an koyamıyorum ama bu mutsuzluk için bahane değil. umuda bile ihtiyacın yok inan.

  • dyg*dyg  (07.12.11 23:45:20)