[ACİLL!!]-- yüzüme bulaşan AĞDA çıkmıyor!!

kızlar yardımm!!!

ben erkeğim yanak kıllarını alayım diye rollon şeklindeki ağdalardan aldım erittim bi güzel sonra yüzüme sürdüm ama çok ince oldu. çekemedim. napıcam yüzümde kaldı meret!

ciddiyim yardım edin nolur!! elime falan da bulaştı. yüzüm ağda içinde nasıl çıkacak bunlar

zeytinyağı sür pamukla sil.

  • damla cikolata  (02.12.11 22:31:18)
bebek yağı da olabilir.

  • yardimci  (02.12.11 22:32:27)
ayçiçek yağı olmaz mı zeytin yağı yok. pamuk da yok :((

  • eipcack  (02.12.11 22:32:29)
Kolonyayı havluya boca edip sürt iyice. Bana oldukça adil geldi. Yaptığını unutmaman için :D

  • andrey bolkonski  (02.12.11 22:37:18)
ılık suyla yıka hemen çıkar. heyecan yapma... ağda sonuçta sıcakta eriyorsa sıcak suda da erir.

  • andromedus  (02.12.11 22:37:42)
sıvıyağlar çıkarır. pamuk yerine gözden çıkarabileceğin kumaş parçalarını dene.

  • hia  (02.12.11 22:38:42)
1. voltaj konvertorunun veya herhangi guclu bir adaptorun ucunu kesip suya birakiyorsun, sonrasinda positive pole'a bir civi baglayip pas uretmesini saglayorsun, gece boyunca basinda bekleyip (buyuk boyutlarda uretiyorsun zira degmiyor) pasi cividen kaziyorsun yeterli miktarda uretilinceye kadar.

2. sonrasinda excess suyu sabah dokup, kalan substance'i ev icinde kurutuyorsun. (balkonda guneste de olur) sonrasinda iron oxide elde ediyorsun. onlari alip bir tavada kizarincaya kadar pisiriyorsun ve alluminium filloid ekliyorsun

3. demir oksit, aluminyum orani 8 grama 3 gram. ve elinde su an thermite var

4. magnesium ribbon'la (bunu marketten bulun amk yapılışını anlatamam) thermite'i reaksiyona gecirip ağda yapışan yere attırıyorsun
  • tchuck  (02.12.11 22:39:10)
ayçiçekyağı tuvalet kağıdı kombosuyla çözdüm.

ohh be amma rahatladım. sağolun kızlar siz olmasanız napardım bilmiyorum. ayrıca durumumla dalga geçenleri kınıyorum!!11! şaka şaka gülün eğlenin ama çok korktum valla
  • eipcack  (02.12.11 22:39:23 ~ 22:44:10)
geçmiş olsun, yüz için ağda bantları ver onları deneyin ve hatta içinde yağlı mendilleri oluyor bu gibi durumlar için.

  • pinking of you  (02.12.11 22:48:48)
utanç verici.motor yağı sür hacı anında çıkarır

  • canercan  (03.12.11 03:07:00)