kadında göd çene

evet millet, yine bir iddialaşma sonucu er meydanına geldik. bu güzelim gamze türünü ben seviyorum, böle hafif şapşal bölee bi sevimli ifade katıyor sanki. ev arkasım olan dingil ise bunu cok erkeksi buluyormus, begenmiyormus efendi. daha agır fikirleri de var da, tum bu muhabbet tanıdıgımız bir hatun üstünden dönüyor gerçi, baska hatunlarda farklı da etki gösterebiliri ama baya da az gorunen bişey. siz kadında çene gamzesi sever misiniz?

foto? (sadece çenesi olsa da olur.)

  • brkylmz  (19.11.11 20:50:42)
göt çeneli hatunu değil beğenmek, suratına bakarak konuşamam bile. o derece iğrenç

  • calimdor  (19.11.11 20:52:41)
@calimdor, sen de naptın abi ya? ciddi değilsin heralde

  • art vandaley  (19.11.11 20:56:22)
bayanım gerçi ama bence hiç estetik durmuyor. bir arkadaşım vardı, gözüm hep çenesine kayıyordu.

  • dessy  (19.11.11 21:09:55)
kalçada, yanakta güzel de çenede pek hoş olmuyor bence.. tabi bizim hatunlara göre konuşuyorum. ama tutar kolundan bi isveçli, bi latin, bi fransız hatun getirirsin çene gamzeli, onu beğenirim. gamzenin kimde olduğu da önemli..

  • toshiro  (19.11.11 21:12:12 ~ 21:20:19)
1 örnek resim, bahsi geçen çene bebeninkine daha cok benzemekte ama

  • art vandaley  (19.11.11 21:16:07)
bayanda güzel durmuyo, erkeklerdede durup durmaması beni ilgilendirmiyo..

  • blackmail  (19.11.11 21:30:09)
adele'in de göt çenesi var onu da koyabilirdiniz fotoğraf olarak. bence rezil gibi duruyor iğreniyorum. bilhassa bu göt çene muhabbeti me, myself & irene'den sonra dikkatimi çeken bir sevimsizlik olmaya başlamıştı. neredeyse 10 yıl olmuş demek ki.

  • sanal hayvan  (19.11.11 21:30:12)
ya kepçe kulaklı hatunlar? bence senin aradığın kepçe kulaklı hatunlar, boş ver çene gamzesini..

  • toshiro  (19.11.11 21:31:56)
genel kanı insanlar sevmiyor, bende çene fetişi var galiba:/
@toshiro, abi raad ol. benim hatun yerli yerinde. luzumsuz yere bir iddiaya tutustuk yine. ev arkadasımla birbirimize sarmayı cok seviyoruz.

  • art vandaley  (19.11.11 21:34:21 ~ 21:35:42)
beğenmedim ciciş...

  • brkylmz  (19.11.11 21:36:39)
kimisine yakışır, kimisine yakışmaz. şu resimdeki sevimli mesela. öpülür.

farm4.static.flickr.com

edit: şu da kötü bence.
farm3.staticflickr.com
  • henry gale  (19.11.11 21:38:55 ~ 21:41:23)
@henry gale, chin dimple'ı gugıllarken o görseli özellikle almadım. hatun kepçe kulagı bile kaldırcak kadar guzel zaten:)
oyşşş ben 2.yi de yerim. ortamı inciye cevirmek

  • art vandaley  (19.11.11 21:41:29 ~ 21:42:05)
hoş değil.

  • sttc  (19.11.11 21:50:05)
güzellik veya çirkinlik için bi kriter bile deil bence. konuşmam bile diyenler var. ne cins insan dolu ya hayret

  • merena  (20.11.11 02:40:56)