atılan sms in günler sonra gitmesi, kızın inanmaması

dün gece kız arkadaşımla konuşurken şarjı bitti. telefonunu açtı tekrar aradım ve kendisine benden gitmiş "iyi geceler yarın iyi eğlenceler öptüm" diyen bir mesaj geldiğini söyledi. gelgelelim ben ne ona ne başkasına son bi hafta içinde böyle bi msg atmadım. fakat kız mesajı başkasına attığımı düşünüyor. muhtemelen 7-8 gün önce ona attım mesajı fakan ne benim giden ne onun gelen kutusunda durmuyor o kadar eski mesajlar. vodafone'da böyle şeyler oluyor mu? bunun örnekleri var mı? bi sms in günleer sonra gitmesi görülmüş şey mi?

olabiliyor buna benzer seyler,bende yurtdisinda bi hatta olmustu cok yakin zamanda.

cift gönderme ya da gec gitmesi hatta cok cok gec gitmesi gibi bir durum gayet olabilen bisey.

ama genelde en sik görülen problem buna benzer mesajlarin bir kac dakika gec gitmesi.
  • serabetan  (17.11.11 15:15:56)
6-7 saate kadar geciktiğini gördüm, hep yaşıyorum. mümkündür.

  • kuja  (17.11.11 15:17:29)
vodafone' u bilmiyorum ama avea bu tarz bir kaç şey başıma geldi.

  • pelinn.  (17.11.11 15:18:11)
2 gün ulaşmayan mesajlar( alıcının teli kapalı ) operatörde silinir, 1 hafta saklanması mumkun değil

  • magoria  (17.11.11 15:33:31)
@magoria alıcının teli kapalı değil sürekli açık.

söz konusu mesajın içeriği ilişkili etkinlik bi hafta önce olmuş. son 3-5 gün içinde kesinlikle atmadım. telefon kapanıp açılınca pat bu mesaj düşüyor. telefon da iphone 3gs. bu nedir arkadaş görünmez kaza gibi?
  • annesütü  (17.11.11 15:38:26)
"gelgelelim ben ne ona ne başkasına son bi hafta içinde böyle bi msg atmadım"
"muhtemelen 7-8 gün önce ona attım mesajı"

kıza da böyle çelişkili konuşuyorsan inanmaz tabi :)
  • purkinje  (17.11.11 15:38:59)
yahu ben sana anlatıyorum olayı sen ne diyorsun. hatırladığım bildiğim günlerdir kimseye msg atmadım. o, dün gece belli bi saatte yanlışlıkla ona attığımı sanıyor. msg benden gitmiş dolayısıyla ben attım ama günler günler önce ve yine ona attım başkasına değil. sorun benim kızı ikna etmem/inandırmam değil bu teknik saçmalığa bir örnek bulabilmek.

  • annesütü  (17.11.11 16:09:15)
Bana da olmuştu, kız arkadaşın mesajın ayrıntılarına girip bakarsa gönderilme zamanını ve ona ulaşma zamanını görebilir. Yalnız bende gecikme bir kaç gün oluyordu, 1 hafta gecikmeye denk gelmedim.

  • kimlanbu  (17.11.11 16:11:59)
normalde 2 gün sonra telefona bir uyarı mesajı geliyor. mesajınız iletilememiştir diye. 1 hafta durması mümkün değil gerçekten.

  • emrag  (17.11.11 16:16:51)
siktiret

  • tatarcik  (17.11.11 19:59:54)