Visual Studio 2010 Nereden Alınır ?

Elimde VS 2005 var. İzmir'deki bir bilgisayar toptancısı arkadaş bulup bana satmıştı. Ama o şirket kapandı. İnternette aradığımda Türkiye'den satan pek firma bulamadım. Microsoft store veya Amazon'da var. Ancak bu ürünün değeri $500 civarında. Ürünü yurtdışından alsam gümrükte bunun değeri yüksekmiş deyip takılır mı ? Veya download versiyonunu alsam. İleride başım BSA ile filan derde girerse internetten bastırdığım faturayı filan göstersem olur mu ? Bir de bu internetten alınan ürünü muhasebeci masraf olarak kayıt edebilir mi ? Teşekkürler.

cd olarak alacağınıza key satın alın online olarak ? yani internetten herhangi bir kurulum indirdikten sonra, ms'den aldığınız orjinal key'i kullanabilirsiniz.

ek not: fatura ile ilgili sıkıntı olmaz, resmi kanaldan alıyorsunuz neticede.
  • coding4life  (15.11.11 16:35:46 ~ 16:43:08)
Bsayla başın niye derde girsin, orjnal olduğu sürece ne olduğu farketmez(tecrübe değil, tahmin)

  • egomanyak  (15.11.11 16:48:52)
dreamspark ya da bizspark programlarıyla ücretsiz edinmeniz mümkün mü?

  • boshi  (15.11.11 17:00:01)
@boshi
bizspark olayını hatırlatmanız iyi oldu. Mevcut şirketim epey eski olduğu için bizspark'a kabul etmemişlerdi. Ancak bir ay önce yeni bir şirket kurdum. Onun üzerinden başvuracağım bu kez. Tekrar teşekkürler.

  • faithless  (16.11.11 09:22:16)