Bu duyuruda yeni akvaryuma su alti canlilari seciyoruz

Eskiden akvaryumum vardı tekrar gün yüzüne çıktı , içini doldurmak istiyorum tekrar ,, daha once japon balığı, lepistes ( doğru mu yazdım bilmem ) sürekli doguruyorlardi bi hayli coktu :D,köpek balığı besledim ve normal çöpcu vatoz falan , lepistesler ve köpek balıkları bir aradaydi, bugün köpek balığı isiticiyi kırmış scarface olmuştu , daha sonrada yeni isiticinin ayarı bozulmuş tüm lepistesler haslanmisti , şimdi yeni farklı bişey beslemek istiyorum ne onerirsiniz ( üretken olursalar be hoş olur )

karides veya salyangoz ekleyebilirsin eğlenceli oluyolar. bitki koyabilirsin belki. balık olarak da panda veya cichlid olabilir.

  • kediebesi  (29.10.11 23:47:33 ~ 23:47:58)
öncelikle balıkları işe yarayanlar ve göz zevkine hitap edenler olmak üzere ikiye ayıralım. mesela 2-3 tane vatoz al camları temizlesinler, aynı şekilde çöpçü balığı at içine 2-3 tane onlarda etrafı süpürsünler. bunlar işe yarayan balıklar grubunun üyeleriydi. göze hitap edenlere gelirsek eğer melek balığını tavsiye derim sana. al 10-15 tane melek balığı, elini takip ettir zaman geçsin. hea ben macerada ararım diyorsan, at içine bi iki tane beta balığı, al sana korku filmi. melek balığınında ismine aldanma, onunda beta'dan geri kalır yanı yoktur hani ama vatozla falan iyi geçinirler. akvaryumun dizaynınıda soruyorsan, bence öyle renkli taşlardan ıvır zıvırlardan uzak dur. daha mistik bi ortam yarat. tüneller, kırık testiler falan koy içine. hadi kolay gelsin..

  • blackmail  (30.10.11 00:50:14)