Le fabuleux destin d’Amélie Poulain Filmi Hakkında.

Amelie filmi 2001 yılında çıkmış. Ve ben ha bugün ha yarın derken bu filmi hala seyretmedim. Ancak müziklerini devamlı dinliyorum. 10 yaşında bir oğlum var. Oğlum piyano öğreniyor ve Amelie müziklerini dinledikten sonra uğraşıp onları çıkarmaya çalışıyor. Ben de ona bu müziklerin bir filme ait olduğunu söyledim. Şimdi bu filmi seyretmek istiyor. Acaba bu film çocuklar için uygun mudur ? Çünkü 2003 yılında şöyle bir olay yaşanmış: www.milliyet.com.tr
teşekkürler.

kesin olmamakla beraber ben filmde açık sahne ya da pornografik bir öğe hatırlamıyorum.
masal gibi anlatımı olan bir romantik film diyebilirim.

  • sefapezevengi  (28.10.11 18:50:56 ~ 18:51:22)
tamamen uygundur. severek izlesin.

  • cro magnon  (28.10.11 18:50:58)
uygun olmadığı düşünülecek iki tane yer var. gayet kısalar. film güzel çocuk sever mi onu bilmem. porno değil tabii ki kesinlikle. o, oradaki adamların işgüzarlığı.
www.youtube.com
  • tepedeki psychedelic adam  (28.10.11 18:56:35 ~ 18:59:09)
@tepedeki psychedelic adam
bu sahnelerin başlangıçlarını not alıp oraya gelince geçeyim bari :)

  • faithless  (28.10.11 19:00:39)
bir de bunlardan başka cafe'deki sevişme sahnesi var. gösterilen bir şey değil ancak 'baba niye öyle oluyor?' sorusu gelebilir:) ha bu arada bir de sex shop'taki dildolar vs var. aslında çok güzel bir film, tabi bunlar normalde rahatsızlık verecek şekilde kullanılmış şeyler değil ancak 10 yaş için sakıncalı olabilir tabii ki:)

edit2: bahsettiğim cafe sahnesi www.youtube.com

edit: milliyet'teki olaya gelince, herkes aynı değerlendirmeyi yapacaktır sanırım, saçmalıktan başka bir şey değil. çok aşırı popüler olduğu için ben de uzun zaman seyretmemiştim ancak seyrettikten sonra acayip sevdim, izlemediğim zamanlara yandım. eminim siz de çok seversiniz.
  • dwyn  (28.10.11 19:18:16 ~ 20:27:25)
bence uygun degildir. yani kotu etkilenecek falan degil de, ne bilim 10 yasindaki cocuga biraz bos gelebilir konu..

  • natnan  (28.10.11 19:30:12)