Nedir bu UyduNet'in avantajları?

1 senedir Teledünya abonesiyiz. üstüne bir de aynı yerden internet alalım dedik. Bi avantajı olmuyormuş önceden üye olmanın. Konuşturan Modem Bizden tarifesini söylediler. Şurada anlatılıyor. www.uydunetteledunya.net

Hız; 1 Mbps (yazıyla bir)
Aylık; 29 TL
Kota; Yok. Adil Kullanım Kotası falan da yok.

1) Bu kampanya nasıl sizce? Yani performans/fiyat bakımından.
2) Bu tarifede download hızı kaç görürüm? 600'den aşağı düşmez dimi?
3) BİRİ Adsl'nin 8mbps'ye kadar olanı var. 25GB adil kotalı. 54 lira ama bir yıl 10 lira eksik ödüyorsun. Ona ne dersiniz?
Teşekkürler.

bence fiyat performans iyi değil 100 kb ile indirme yapacaksın en fazla. 8 mb adsl 54 lira adil kotayı uyguladıklarını hiç duymadım ben,download sizin için önemliyse 1 mb almayın derim

  • gaza gelen  (25.10.11 22:50:12)
şu işkembeden tarife tavsiyesi yavaşça bir kenara bırakalım mümkünse.

8 mbite kadar demek, 1 mbit - 8mbit arasında bir servis alacağın anlamına geliyor. Buna, bina içi telefon tesisatı, santrale uzaklığı vs etkiliyor.

1.5 mbit internete 49 lira veriyordum ben, yani yaa olum bırak şu uyduneti kafalarından kurtulun.

Kampanyalarına bakın, bazen 2-3 kampanyası olabiliyor, modemi onlar verirse iyi olur, karşılığında taahüt isterler, adsl modem ile uydu modem farklıdır.

Uydunet kablo üzerinden internet sağlar, hız sıkıntınız olmaz, tek eksisi modemleri dandiktir, harbi bazen adamın kafasını bozuyor ama fiyat olarak uygun tavsiye ederim
  • bonjurkes  (25.10.11 22:56:14)
çok düşük download hızı bunun 120'yi bulursan elini öp başına koy, fiyat performansta hoş değil bence. 10 mbps 50 tl'ye alıyorum ben superonline'dan, ttnet in bile fiyat/performansı bundan iyidir ilk 12 ay adil kullanım kotalı (25 gb) 8 mbps'ye kadar 39 tl diyor, genelde düşmediğini söylüyorlar hızın ama düşse bile 25 gb lık rahat edersin :). bu nedir hiç değilse 2 mbps olaymış.

  • ekaterina  (25.10.11 23:01:30)
yaw arkadaş ne ilginçsiniz, birisi superonline dan 10 mbps i 50 tl ye alıyormuş.

Bak hacı

1-) Fiber internet var mı bulunduğun yerde (Tavsiye etmeden, reklam yapmadan öcne bunu sorun)

2-) Apartmanınızda 8 mbite kadar internet kullanan var mı? Varsa ne kadar hızda ve verimde kullanabiliyorlar bunu sorun

Bizim burada 1000 mbps var ben 10 tl veriyorum demek yardımcı olmak değildir.

Uydunette, büyük dosyaları download ederken (torrent hariç) 120 kb e ibre dayanır ve orada kalır dosya bitene kadar, ttnet in 1 mbit inden daha hızlıdır uydunet
  • bonjurkes  (25.10.11 23:04:47)
1 yıl 10 lira eksik ödüyorsun dediğine göre adam taahhüt verebilecek durumda demek ki, 1'den 8'e kadar da var benim kullanan arkadaşlarım ben hiç duymadım 1 den yukarısını göremiyoruz :( diyen. saçma işte 1 mbps'ye 29 tl vermek. çok ucuz olsun mu amaç, hızlı olsun sen onu söyle bana gel ben halletcem ya :)

  • ekaterina  (25.10.11 23:10:08)