Bir Delinin Hatıra Defteri Alınık Bilet

Ankara da olanlar bilir bu oyuna bilet bulmak güç bela bir olay çok zor , 25 ekim dekine kadar dolu gösteriyo internet ama bilet nerden bulabilirim bi arkadaş sabahın köründe git kızılay'da sıraya gir kuyruk luyo zaten millet ordan alıyo dedi öyle mi yapmalıyım öyleyse orası tam olarak nerede ? özetle bu konuda yardım talep etmekteyim..

kızılay değil de, devlet tiyatrolarının nispeten daha tenha olan gişelerinden birine sabah erkenden(8.30 civarı) gidin ve sıraya girin. başka türlü şansınız yok, bırakın interneti sabahın köründe girilen sırada 5. kişiden sonrasına bile bilet kalmıyor.

www.devtiyatro.gov.tr
  • guro1907  (15.10.11 22:58:55)
o oyuna bilet bulmak için biletin satışa çıkacağı gün saat 10 da gişeden satılmaya başlanıyor. 1 saat önceden kuyruğa girenler var söyleyim :D kızılay metro altında güvenpark ykm çıkışının sağ tarafında kalıyor gişe. gezer magazası var onun yan tarafında.

  • lantel  (15.10.11 23:01:23)
kızılay gişesi falan kalabalık olur. bence en tenha gişe irfan şahinbaş atölye sahnesinin gişesidir. taa ostim'de, gimat'ın içinde. huhusi giden yoksa oralarda tiyatro bileti için kuyruğa giren pek olmaz zannediyorum. yoksa küçük tiyatro, akün, kızılay gişesi falan kalabalık olur.

  • kibritsuyu  (30.12.11 13:35:51)