Pdf den resmi nasıl alırız/kaydederiz ?

evet sorunum bu. program, dönüştürme vs. kullanarak pdf içindeki resimleri jpeg formatında kaydetmek istiyorum.

edit: resim kalitesini bozmayacak birşey istiyorum aslında

PDF-XChange Viewer kurun, yukarıda fotoğraf makinesi görünümlü bir ikon var, ona basın, resmi kutu içine alın, fotoğrafını çekmiş olacaksınız. Onu herhangi bir resim işleme programına (mesela paint) yapıştırın (paste), sonra kaydedin.

  • sourlemonade  (29.09.11 21:10:42)
Denedim daha önce, çalışıyor. Çok basit bir arayüzü var zaten. Hemen halledersiniz.
download.cnet.com

  • Sabac  (29.09.11 21:13:22 ~ 21:13:47)
1- adobe reader'da snapshot tool denen fotograf cekme aleti var. onunla istediginiz resmin "fotograf"ini cekiyorsunuz. ve baska herhangi bir programda (word, photoshop vs.) resmi yapistirabiliyorsunuz.
2- zaten photoshopla calisiyorsaniz, pdf 'i direk acar, resimleri keser bicersiniz.
3- adobe acrobat, pdf'ten jpeg formatinda kaydetmeye olanak sagliyor. önce jpeg yaparsiniz, photoshopta acarsiniz, keser bicersiniz dökümani.
ya da jpeg yaptiktan sonra word'te/powerpointte acar yine keser bicersiniz. ne icin istediginize bagli
  • maq  (29.09.11 21:14:24 ~ 21:16:27)
ekrana sığıyorsa ctrl+print screeen le de yapabilirsiniz.

  • 44  (29.09.11 21:17:48)
windows 7 ise ekran alıntı aracı var en iyisi o

  • Ray  (29.09.11 21:20:50)