Laptop Önerisi

Selamlar,

Şu ara bi laptop alasım var İ5 almayı düşünüyorum İ7 fazla gelir heralde şimdi aradığım özelliklere gelirsek:
.bi kaç uydu programını filan ona yüklemem gerektiği için ekran kartının iyi olması
.Fazla ısınma sorunu yapmaması
.Servis'e filan gitmesi gerekirse servisin iyi olması(aslında çok fazla da mühim değil)
.En önemlilerden biri de dediğim gibi hızlı olması çünkü yavaş pc lerden çok çektim hızlı olması ve ekran kartının filan iyi olmasını istiyorum
.Bi kaç oyun da yüklerim PES filan yani kasmaması oyunları önemli

özetle böyle iyi bir şey almak istiyorum ne almalıyım özellikler böyle olmalı bu özelliklere göre hangi marka model iyidir bi tek casper'a hiç sıcak bakmıyorum asus,lenovo,acer,dell olabilir,aslında hp ciydim ama laptop larını kullananlar pek memnun değil biraz acil olduğundan yukarda kalaiblirse iyi olur gelen önerilere göre alıcam yakın zamanda..

up up up diyeyim o zaman..

  • kirimkongoanadoluatesi  (03.09.11 15:09:06)
hp servisi ıvırı zıvırı pahalıdır.
asus çok iyidir ama çok pahalıdır.
lenovo neymiş ki ?
dell inspiron N4030 var bende bi tane. bütün işlerimi görüyor. 900 küsür tl ye almıştım galiba. oyun isterseniz inspiron un yine 1200 tl lik süper laptopları var, onları öneririm.
  • Kamyoncunun vitesi  (03.09.11 15:14:23)
(git: pcdepo.com)

Dell Inspiron i7-2630Q 4GB 500GB 15.6" Siyah HDMI USB 3.0 1GB GT525 FreeDOS

1,521 TL
  • that was just a dream  (03.09.11 15:15:28 ~ 15:16:00)
teşekkürler öneriler için bakalım birazdaha öneri gelsin:)

  • kirimkongoanadoluatesi  (03.09.11 15:31:39)
1500 TL'ye dell i7 Q2630 usb 3.0 hdmi yerinde destek sunan bir cihaz ve servis bulamazsin. fazla arama bence.

  • that was just a dream  (03.09.11 15:37:45)
sony al

  • jack n brooks  (03.09.11 17:11:42)