Çok iyi ses çıkışı veren MP3 Player Tavsiyesi

Merhaba;

iPod Touch'ım bozulduktan sonra tekrar MP3 Player almaya karar verdim, TeknoSA'dan bir tane 75 liraya Philips GoGear aldım ama yeteri kadar memnun etmedi beni, sesin içinde çok fazla dip gürültüsü var. Net ve yüksek ses çıkışı veren 100 lirayı geçmeyen, müzik çalmaktan başka da bir özelliği olmayan bir MP3 player tavsiyesi olan.

Bu arada Sennheiser kulaklıklarımda sorun yok zaten

Tavsiyeler için teşekkürler...

cowon'un ürünlerine bakabilirsin, ama 100'ü biraz geçebilir.

  • zippy  (31.08.11 03:04:13)
sandisk sansa clip

yalnız kolay bulunmuyor. media markt'ta gördüm bir kere. bir de donanımhaber forumlarında satan bir eleman var. büyük teknoloji marketlerde bulunmuyor. ancak o küçücük aletten o ses nasıl çıkıyor, gerçekten garip...
  • bakariz  (31.08.11 03:14:22 ~ 03:16:53)
ikinci el iriver t10 - t20 ya da benzer modellerini bulursan almanı tavsiye ipod hiç dinlemedim ama en az onlar kadar ses kalitesi vardır. araştırabilirsin netten.

  • yaseka  (31.08.11 11:54:18)