Twingo nasıl bir araba sizce ?

panpalar,

bayram dönüşü motosiklet sezonunun yavaştan kapanması sebebiyle tekrar bahar gelene kadar bir twingo alayım diyorum.

bu arabayı kullanmış, içine binmiş gezmiş yada bilgisi olan var mı ?

nasıldır ? güzelmidir :) artıları eksileri nedir.

düğündüğüm araba 8500-9000 civarı şöyle 98 model falan bişey, maksat yağmurlarda motoru kullanmamak

not: başka araba önermeyiniz

fıstık yeşili 1 adet twingo sahibi arkadaşım vardı. uzun yolda kullanılmaz sadece şehir içi arabası derdi. halada diyor çünkü 2. eli yok. alırsan ömrünün sonuna kadar kullanırsın. aldığın kişide buldum bir keriz sattım diye etrafına övünür.

  • Kohen  (26.08.11 14:53:24)
takır tukur bok gibi araba. arızası da boldur. reno dedim mi iki kere düşünücen zaten.

  • locco  (26.08.11 14:54:24)
ikinci eli olmadığı konusuna katılıyorum. ikinci eli olan aynı ayarda araba istersen hyundai accent tavsiye ederdim ama tavsiye istemiyorsun.

  • african rain  (26.08.11 14:55:14 ~ 14:55:26)
Babamda vardı takoz gibi hic sevmemistim kullanması bile zevksiz

  • ufolursun  (26.08.11 14:56:10)
zaten şehir içi için arıyorum, honca civic var uzun yol v.s için ama hem çok yakıyor (55 kuruş/km) hemde araba iş habire dolaşıyorum arabaya km yazılıyo boşuna satarken değeri düşüyor sonra.

ondan bi twingo alıyım diyorum, gezsin dursun istanbulda, satma gibi bi niyetim yok dursun kardeşim falan kullanır bahardan sonra zaten motor varken arabaya binmem :)

bu durumda,

2.eli olmaması sorun değil bana
rahatlık konfor da aramıyorum

uyar sanki bana ya
  • korg  (26.08.11 15:01:34)
son bir öneri daha veriyorum önerme demene rağmen.
bunu alacağın yere git hyundai getz al.

  • Kohen  (26.08.11 15:05:27)
@Kohen

getzlere baktım da 12000 den aşağıya yok düzgünü, 4-5 ay kullanıp sallıycağım arabaya biraz fazla bu yoklukta 8500 falan anca verebilirim ölü yatırım için
  • korg  (26.08.11 15:07:49)
uzak dur.
sakın bulaşma.
başka araba önermiyorum dediğin üzere.
  • seyduna6687  (26.08.11 15:10:42)
ben kullanmadım, 190 küsür 110 kiloluk kardeşim şirket arabası olarak kullandı.

adam harbi şöfördür ve uzun yolda şov yapıyordu. şehir içi zaten süper. ikinci eli olmayan araba yok türkiye'de, onu geçiniz. sen zaten geçmişin.

sanayiye git, arabana parça arıyormuş gibi fiyatlara bir bak. aklına yatarsa gözü kapalı al. duyuruda millet porche'tan aşağısını araba saymıyor. sözlükte bmw 3 serisini beğenmeyen adam var alskdfj
  • unbeknown the black  (26.08.11 15:42:09 ~ 15:42:39)
şehir içi/dışı rahat kullanacağınız keyifli bir arabadır. (kullandım oradan biliyorum) lakin benzin masrafım daha az olsun derseniz benzer sınıftan suzuki alto'yu öneririm (candır canandır)

  • kuduz balik  (26.08.11 16:39:29)
sonuç?

  • unbeknown the black  (06.09.11 00:55:30)