Öğrenci için şehirlerarası nakliye(Biraz Acil)

Ev için bazı büyük şeyleri(buzdolabı vs ve birçok şeyi) getirmek için samsun'dan ankara'ya taşımamız gerekiyor fakat bu konuda tecrübesiz olduğumuzdan pek bir şey bilmiyoruz duyduğumuz kadarıyla nakliye arabalarını uygun fiyata yarısını doldurabiliyorsun ya da boş giden kamyonlarla anlaşabiliyosun ya da direkt şehirlerarsı nakliye yapıyosun fakat o da çok uygun değil o yüzden bu işi nasıl halledebiliriz daha önce bu işi yapmış ya da bilen birileri yakın zamanda yardımcı olabilirse iyi olur

ben balıkesirden istanbula gelirken "ambar" denen sistemi kullanmıştım ankarada da ivedik taraflarında bir ambar olduğunu biliyorum 2 sene önce 50 liraya eşyalarımı vermiştim ambara gelen kamyonlara verdiğin taktirde götürüyolar cazip fiyatlara fakat adrese teslim olmuyo ordan başka bir arac tutup götürmek durumunda kalabilirsin ikinci alternatif ise ptt kargo olabilir büyük eşyalarıda alıyorlar artık hacim hesabına göre hesaplattırdığımda 70 lira gibi bi rakam çıkmıştı buzdolabı için umarım işine yarar..

  • sentez  (25.08.11 14:42:25)
teşekkürler

  • kirimkongoanadoluatesi  (25.08.11 14:47:56 ~ 14:48:43)
ambar.

  • ben smyrna  (25.08.11 15:02:20)
ptt kargoda'da 50 kg'nin üzerinde eve teslim yok diye biliyorum. gidip şubeye bırakmak ve oradan almak gerekebilir. aklında bulunsun.

  • siradan bir adam  (25.08.11 15:20:41)
hallere veya karpuz kavun satan adamlara söyleyebilirsin. taşıma işini kendi ekibin yaparsa daha ucuza taşınma ihtimalin var.

  • istenmeyen_adam  (25.08.11 15:40:44)
Nasıl taşıdınız hocam, var mı hesaplı bir yolu?

  • Xhin  (26.05.12 12:38:00)