şu alet orjinal mdidir?

urun.gittigidiyor.com daha ucuzu başka yerlerde varmıdır? d&r vs..

bana çok ucuz gibi geldi .orjinal olma olasılığı düşük.

  • jack n brooks  (23.08.11 13:44:48)
değil,

store.bilkom.com.tr

control talku olmasın diyelim, 100 lira oynasın, ama yine de o cihazın 300 lira daha ucuz olma şansı yok.

edit : www.amazon.com

amazonda o ürünün sıfırı 150 dolar
  • bonjurkes  (23.08.11 13:46:17 ~ 13:47:05)
www.avsforum.com

değil. Yukarıdaki linkten manual kapaklarını kontrol et direk fake olduğunu görüceksin gittideki fotograftan :D

youtube da seksen tane de video var 50$ lık ile 150$ arasındaki farkları gösteren.
  • hayyam ara  (23.08.11 14:00:54 ~ 14:02:32)
fake değil ama dikkat et bakalım

PTT KARGO İLE ADRESİNİZE ÜCRETSİZ KARGO
ÜRÜN TEDARİĞİ SAĞLANDIKTAN SONRA TÜRKİYEDEN depomuzdan KARGOLANIR
ÜRÜNÜN TESLİM SÜRESİ 7-14 İŞ GÜNÜDÜR BU SÜREYE HAFTASONLARI VE RESMİ TATİL GÜNLERİ DAHİL DEĞİLDİR.
ÜRÜN ALIMI YAPILDIKTAN SONR A 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE KARGO TAKİP BİLGİSİ SİSTEME GİRİLİR.
KARGONUZU ONLİNE TAKİP EDEBİLİRSİNİZ KARGOLANDIKTAN SONRA 4-5 GÜN İÇİNDE ONLİNE BİLGİ GÖREBİLİRSİNİZ.
ÜRÜN ELİNİZE GEÇMEDEN VE SİZ ONAY VERMEDEN ÜCRET SATICININ HESABINA GEÇMEZ

.
  • saiko  (23.08.11 14:04:40)
Sakın olumlu işlemlere aldanma. GG olumsuz işlem kayıtlarını siliyor. Yani biri oraya "kulaklığı aldım ama fake çıktı" yazsa bile 3 gün sonra o yorum buhar oluyor.

Doğu çakallığı işte. Sonra "niye bizim dünya çapında markalarımız yok" diye ağlıyorlar. Bu hileleri yaparken nasıl olsun ki...
  • ataturkiye  (23.08.11 15:14:10)
gg artık ebayın yannız

  • saiko  (23.08.11 16:05:58)