dealextreme

Bugün ilk kez dealextreme.com dan hava mail( ???) ile sipariş verdim.
Ne olucu şimdi bizim ürünün akıbeti gelir mi ki gelirse kaç gün içinde gelir ? bayram tatili vs olayları süreci etkiler mi

2 haftadan kısa sürede gelmez, kabaca 3-4 hafta diyelim, takip kodu aldınz mı yoksa takipsiz mi gelecek?

takipsiz de kaybolma şansı var
  • bonjurkes  (23.08.11 12:46:32)
ben de minimum 3 haftada geliyor diye biliyorum.
ama takip kodu çok önemli ilk siparişmde almamıştım gelmedi paketlerim.
şimdi de sipariş vermeye korkuyorum (:
  • SpecialisT  (23.08.11 12:57:14)
geç geliyor ama kesin geliyor

  • neira  (23.08.11 13:00:06)
takip kodu dediğiniz şu #ile başlayan 085GH... diye giden bi numara var o mu ki order no oysa aldım

  • primetime  (23.08.11 13:00:14)
hava mail olayı nedir ? bir de hangi kargo getiriyor bunu

  • primetime  (23.08.11 13:00:59)
4-5 defa alışveriş yaptım, hatta bir defasında yaptığım alışverişi unutmuşum. geç de olsa hepsi geldi.

  • solomon  (23.08.11 13:02:11)
etkiler. hatta bayram tatilini falan bırak 1 aya kadar anca bekle. ama yine de kesin gelir. kazıklama olmaz. rahat ol..

  • eleventh american esme has met  (23.08.11 13:45:40)
eğer 15 dolar ve üstü alışveriş yaparsanız, size ptt üzerinden takip edebileceğiniz bir kargo veriyorlar, size verilen kod muhtemelen ülkeden çıkana kadar takip edilebilir ondan sonra da takip edemezsiniz

  • bonjurkes  (23.08.11 18:37:06)