bir bayanın saçlarının okşanması

hey bayanlar! saçlarınızın okşanmasından ne kadar etkileniyorsunuz? kendinizden geçişiniz bir orgazm taklidi mi yoksa rahatsız mı oluyorsunuz yoksa hakkaten ciddi bir haz mı alıyorsunuz?

tecrübe ettiğim ciddi kendinden geçiş tecrübelerinden sonra bayanlardan samimi cevaplar bekliyorum.

ben uyurum

  • iadeli taahhutlu  (22.08.11 21:41:45)
ben pek hoşlanmıyorum ya.

  • bendensin  (22.08.11 21:45:06)
hiç sevmem.

  • saydam  (22.08.11 21:49:48)
saçımı okşayan, arada bir kaşıyan kişi annemse uğruna canımı veririm. ama bir başkası için geçerli değil, hatta rahatsız edici bile olabiliyor.

  • gaitalianus  (22.08.11 21:51:33)
ben severim. huzur verici.

  • kenar  (22.08.11 21:53:26)
huzur, şefkat, güven hissetmek açısından çok güzel de orgazm ne alaka ya?

  • halanne  (22.08.11 21:55:15)
iyidir iyi.

  • benaslinda  (22.08.11 21:57:19)
orgazm konusuna açıklık getireyim. bunu yaptığım bir kız arkadaşım kendinden geçiyor, göz kapakları titriyor ve yarım nefesle (üniversitedeyken)derste yapmamamı rica ediyordu ki aman sabahlar olmasın desem tamam devam et derdi :)

ben de bu tepkiyi anormal bulduğum için siz duyuru ahalisinin nabzını yoklayayım dedim.
  • vito andolini  (22.08.11 22:01:12)
duruma göre değişir..ben de cinsellikten ziyade şevkati hissettirir...

  • cccbehzatccc  (22.08.11 22:12:08)
saldır.

  • fukka  (22.08.11 22:46:05)
döverim

  • koskoca devletin adi osmanli len  (22.08.11 22:55:12)
Eğer hafif hafif, şefkatle okşuyorsanız güzel bir his tabii. Ama kafasını kaşır gibi, tırnaklarınızı kullanarak veya saç diplerine temas ederek yapıyorsanız hiç hoş değil. O ne öyle, maymunlar gibi?
Afrodizyak etkisi falan da olmaz. Sadece insana sevildiğini, değer verildiğini falan hissettirir. O yüzden güzel bi his. Kız arkadaşınızın hayal dünyası geniş olabilir, sizin eliniz saçlarının arasında gezinirken o elin daha aşağılara kaydığını düşünüp ondan heyecanlanıyor olabilir. Onunki anormal bir durum yani. Bence.

  • green knight  (22.08.11 23:21:15)
sevimli şefkatli bi hareket işte büyütmemek lazım bence

  • loana  (22.08.11 23:31:12)
hiç hazzetmem. köpeğime yaptığım bir hareket kaynaklı olmasından olabilir, kendimi köpekmişim gibi hissediyorum.

  • pyro clustic flow  (23.08.11 00:32:17)