bozuldu mu lan yoksa

bugün indirip kurduğum blackops u oynarken, sanırım aralıklarla toplamda 3 saat oynamışımdır, tam yardırırken adamların kafasına kafasına vururken ekranım bildiğimiz yemyeşil dos ekranına döndü. Dedim heralde başarımı kaldıramadı bu laptop, dell xps 512L mi öyle bişi var gt 550 ekran kartı olması lazım, makina kilitlenince tuştan aç kapa tekrar başlattım, işte safe modda açtım yine bi süre gittim farklı bi yerde yine yeşil ekran.

Şimcik, aklıma gelen tek seçenek, araba su kaynattı misali, çok ısındı saçmalıyor gibi geldi. Ama başka ne olabilir bilemeyecem.

Cihaz yeni 3 aylık, i7 2630 işlemci 8 gig ram var.

ilaclı ise ondan olailbir.

  • bryan fury  (21.08.11 21:42:29)
ilacı skidrow un ilacından, patlak çıkacağını sanmıyorum ama gece tekrar deneyeyim, ilaçtan da olabilir doğru

  • bonjurkes  (21.08.11 21:50:30)
dostum oyunla ilgili bi problem olabilir bence.bi de başka güvenilir linkten indir

  • orixim  (21.08.11 22:21:06 ~ 22:27:47)
thepiratebay 'den çektim, skidrow release, hani daha ötesi yok bence

  • bonjurkes  (21.08.11 22:28:21)
öncelikle donanımla ilgisi olduğunu hiç sanmıyorum. 7 öküz gücünde bir laptopun var maşallah. havalandırma ızgarasını kapatmadıkça ısınma problemi de yaşatmaz çünkü bende balck opsu laptopta bi günde bitirdim ne kadar ısınsa da hiç kapanmadı.

Black ops'ta bazı buglar var. bu buglar bazen bazı kullanıcılarda çıkıyor bazen çıkmıyor. onlardan kaynaklanıyor olabilir. bazen oyun anlamsız bir şekilde donuyor. ve oyunu kapatıp geri açtığında devam edebiliyosun. Bu bugların büyük çoğunluğu da Hudson'nın olduğu yerlerde altyazı varsa oluyor.

bir ikincisi yukarıda da söylendiği gibi crack dosyasındaki bir hatadan kaynaklanıyor olabilir.

Sana önerim soğutma kanalının mause pad vesayre yüzünden kapalı olmadığını kontrol ettikten sonra oyunun alt yazılarını kapatıp denemen. Olmadı git orjinalini al multiplayerı çok zevkli
  • muratk18  (21.08.11 23:24:52)
safe modda açtım oyunu, çözünürlüğü 1024x768 e getirdim, baya bölüm geçtim.

İşin komik tarafı, 1680x1050 çözünürlükte oyun gayet süper hızlı oynanırken ekran çözünürlüğü 1024x768 olunca, sanki son model bilgisayarla dos oyunu oynuyormuş gibi oluyor, sahneler çok hızlı geçiyor, olaylar aşırı hızlı vs, rusya vs almanya kısmında aşırı zevkli oldu, ama sebebini bilemedim onun da.

sonuç olarak işte öyle böyle atlattık
  • bonjurkes  (22.08.11 01:55:08)