sizce ?

geçenlerde sabahin 4ünde eve dönmek için taksicilere fiyat soruyorum.

derken efemine bi adamin teki karsidan karsiya geçerek bana yaklasip "nereye gidiyon" dedi. cevap verdim, sonra "benim ev de oralarda, gel beraber takiliriz" dedi. ben kendisini süzdükten sonra "yok saol" falan dedim. sonra dedi ki "gel ben seni birakiyim bak, tekin degil buralar" falan dedi. neyse ben ondan uzaklasirken arkami tekrar donup adama baktim, adam da bana bakiyodu, el hareketiyle "gel" dedi. hızlı adımlarla uzaklaştım

soru : ibneler eve böyle mi erkek atıyo yoksa organ mafyası falan mıydı ?

totoyu ucuz kurtarmışsınız hayırlı olsun :)

  • adriana go go go diyen adam  (12.08.11 00:50:50)
eşcinsel olması muhtemel. çok benzer bi hikayeyi bizzat yaşadım. sonunu anlatmıyım ama cinsel aktivite olmadı hayır.

oha lan yaygın bişey mi bu :/
  • cro magnon  (12.08.11 00:52:47 ~ 00:53:16)
seks vaadiyle kandırılıp soyulabilirdiniz de.
taksi sorduğuna göre parası var diye düşündü tabii otomatikman.
eşcinsel olması normal, hetero erkek kadın herkes olabilirdi, riski değiştirmez.
(genelde para karşılığı seks yapan eşcinseller adam çevirir yoldan)
  • 9kuyruklukedi  (12.08.11 00:55:15 ~ 01:01:41)
büyük ihtimal zamanında birisine iyilik yaptın allah da seni korudu :)

  • kya  (12.08.11 00:55:21)
onlar heryerdeler akıllı o....

  • matsiyah  (12.08.11 00:55:30)
böbrek avına çıkmış adam.

  • kakam gelmis olamaz mi  (12.08.11 00:57:27)
verilmiş sadaka geyiğine girmeye gerek yok. bi bok yapacak olsa yapardı zaten. ibne işte belli. eşcinsel demiyorum çünkü eşcinsel değil ibne bu. bana musallat olsa ağzını burnunu döverdim.

  • robin crusoe  (12.08.11 01:37:08)
bence sıkılmış bi adamdı. 2 3 bira yuvarlayıp sohbetin belini kıracaktı..

  • cotillard  (12.08.11 05:48:27)
homofobiksiniz!

diyerek trollük yapacaktım ama vazgeçtim. götü kurtarmışsın hacı geçmiş olsun :)
  • dekila olmeka  (12.08.11 10:51:16)
belki de gerçekten iyilik yapmak istemiştir.olabilir mi ki?

  • lebanon  (12.08.11 12:45:05)