Uzun zaman önce olan ama kesinlikle geçmeyen kırık ve burkulmalar

Üzerinden 3-4 sene geçmiş arkadaş , bileğim burkulmuştu o zamanın aklıyla kırıkçı kadına gitmiştik az biraz sıvazladı elimi o kadar.
Her neyse 4 sene geçti olayın üstünden ne zaman zorlasam bileği 'sakin ol dostum , 4 sene önce burkulmuştum' diye sızlatıyor içimi el bileğim.

Bunun çözümü yokmudur arkadaş , sağlam bir bileğe kavuşmanın yolu yokmudur.

Birde izlediğiniz en iyi filmi yazarmısınız

kır tekrar yaptır
ve dünyayı kurtaran adamın oğlu

  • bLuw  (07.08.11 13:27:47)
ingilizce am günü yağ olmuş resmen.

bende de 2 yıl önce antremanda burkulmuş ve hala sızlatan bir bilek var, doktora hala gitmedim mal gibi ama bir arkadaşım kültür fizik hareketleri gibi bir kaç hareket göstermişti bileği kendi çevresinde döndürmek gibi. bir kaç kez acı veriyor ama iyileşmeyi hızlandırıyor şuan acım daha az ki çanta takarken bile ağrırdı bileğim.

american history x.
  • alınmayannick  (07.08.11 13:34:54)
doktora git?

back to the future 2.
  • hamamdakaybolansabununesrari  (07.08.11 13:48:48)
bende aynı durumdayım ama benim bileğim burkulalı iki gün oldu.
yarın doktora gidip film çektirecem bence sen de çektir

duyurum da bu
www.eksiduyuru.com
  • technicalte  (07.08.11 14:02:35)