Virus Programi

Daha once milyon kez sorulmustur fakat ben de sunlardan birini ariyorum. tavsiye edeceginiz birsey var mi? para verip alacak durumda olmadigimdan an itibari ile download etmeyi dusunuyor idim. Tavsiyelerinizi alayim dostlar.

(bkz: avira antivir)

  • ataturkiye  (30.07.11 22:06:01)
Avira veya AVG. Şemsiye seviyorsanız Avira.

  • sourlemonade  (30.07.11 22:06:10 ~ 22:06:31)
bilgisayarınızın özellikleri iyi ise kaspersky 2011 int secrty i oneririm sınırsız free kullanmayı biliyorum 2 yıldır kullanıyorum.pc nizin ram i fallan düşükse kaspersky kasar baya.

  • reznov  (30.07.11 22:08:16 ~ 22:08:27)
4 gb ram var 500 gb hdd. toshiba c600 serisi

  • anti-kahraman  (30.07.11 22:09:14)
bilinçli kullanıcıysan antiviruse ihtiyacın yok bile

  • necipnba  (30.07.11 22:10:23)
avira o halde dostlar.tesekkurler ilgilenen herkesle. ucretsiz ise web sayfasindan indirebilirim sanirim neyse bakayim.sagolun tekrar

  • anti-kahraman  (30.07.11 22:18:41)
  • strateji  (30.07.11 22:33:49)
avast home edition ucretsiz. 3 ayda bir ucretsiz aktivasyon koduyla lisansini yenilemen gerekiyor. seni uzmez, yormaz, korur. diger ucretsiz programlarla karsilastirma bile.

avira ve avg tavsiye etmem. avast' in usb' den gelen virusleri sapir sapir yakamalasina karsilik ikisinin de buyur etmisligi vardir.

bir de dogru cevap verenleri isaretlemeyi unutma :)
  • kratos  (30.07.11 22:38:30)
  • ben smyrna  (30.07.11 22:46:22)
  • oshamahue  (30.07.11 23:04:38)
yeni norton çok iyi ve nod32 den bile az kasıyor. crack vs. bulunuyor. avira testlerde pek başarılı çıkmıyor maalesef free versiyonunda ciddi eksiklikler var

  • copadam  (31.07.11 00:59:31)
eset 4 kullandım uzun süre, crack sorun yaratıyor bir süre sonra. geçiş döneminde avg, avira, avast ve daha nicesini denedim, araştırdım, testlere baktım. tesadüfen norton 360'ı deneyeyim dedim, 5 yıllık 512 ramli laptoptan bahsediyorum, çoğu zaman esetten daha az kasıyor ve crack sorunu yaşamadım bir kere hallettikten sonra, ama 6 ayda bir ufak bir işlem gerekiyor. gayet az ram yiyor sorunsuz çalışıyor ve güvenlik açısından avirayı falan zaten geçin de esetten de daha iyi.
aviranın free'sinde bir dünya eksik var, illa kullanıcam diyorsanız crack bulup full kullanın. ama kesinlikle norton 360 tavsiye ederim.

  • copadam  (01.08.11 13:58:39)