real madrid fc maç bileti

la liga başlayınca madrid'te olacağım için açılış maçını izlemek istiyorum.Fakat internette bilet fiyatları değişken ve pahalı ,maç günü stadtan alabilir miyim? En uygun fiyatlı bileti nereden bulabilirim?Aracıları araya katmadan direkt nereden satın alırım bu bileti

internet'teki biletlere bakma, onlar insanları kazıklamak için var adeta.
maç tarihi yaklaşınca realmadrid.com üzerinden takip edersin, biletlerin genel satışa çıktığı tarihte resmi site üzerinden girer satın alırsın. Maç günü veya öncesinde de bilet makinalarından ya da ilgili ATM'lerden kartınla biletini teslim alırsın.

Bizdeki biletix görevini gören ispanyol site www.servicaixa.com

edit : ilk lig maçı 21 ağustos haftasonunda Atletic Bilbao ile oynanacakmış, bilet fiyatları tahminen 30-40 eurodan başlıyor olacaktır.
  • cakabo  (15.07.11 12:42:52 ~ 12:46:20)