acilll alkol koması mı ne

kız kıza içelim bu gece dedik içtiğimiz burnumuzdan geldi. bi arkadaşımız çok sağlam içerim dedi, 2 bardak votkayı fondip yaıtp, kayışı kopardı, 3 oldu kusuyor,yıkadık iki kez bana mısın demedi feci halde, kahve yaptık kar etmedi. napalım? acile mı götürelim? evde ne yapabiliriz? offffffff

odayı havalandırın ılık bi duş aldırın kusması iyidir zehirlenmez. hiç bir şey vermeyin içmesin..

  • uykusuz her gece  (12.07.11 03:56:41)
sakız iyi gelir.hava alsın bol bol,üstüne fazla gitmeyin.o kadar hızlı içilir mi yahu!

  • kayranca-konarga  (12.07.11 04:03:20)
2 bardak votka alkol komasına sokmaz yahu sarhoş bile etmez. sarhoş edip etmemesi sek olup olmamasına bağlı da sek olsa bile alkol komasına sokmaz

  • ack3000  (12.07.11 04:18:26)
alkol sahte mi acaba 2 bardak votka bi şey yapmaz bence de başka bir seçenek aklıma gelmiyor. ya da besin zehirlenmesi.. en iyisi acil paklar sizi..
ağzıyla içmesini bilmeyen içmesin :P

  • uykusuz her gece  (12.07.11 04:21:44)
her an aportta olun acile gitmek için.
bol su alkolü en hızlı vücuttan atan şeydir.
ayrıca olası sahte alkol zehirlenmesinde tedaviye bir miktar gerçek alkol içirerek başlatıyorlarmış. bilginiz olsun.
yinede bir süre daha düzelmezse arkadaşınız acile gitmekte fayda var.
geçmiş olsun...
  • jeanluc  (12.07.11 04:55:54)
hala geçmediyse doğru acile

  • wanxpy  (12.07.11 05:12:55)
durum nedir?

  • koskoca devletin adi osmanli len  (12.07.11 09:31:09)
bişey olmaz. boyle durumlarda birisi elini kızın ağzına küçük dilinin olduğu yere sokup çikarticak böylelikle kız kusacak! sonra atın bir çekyata uyusun.

  • crystalsoul  (12.07.11 09:36:30)
Söylenmiş zatende, bol su içirin, kusturun, kendinde değilse Direl acile gidin.
Birde, sağlam içerim diyip 2 bardakta kendini şaşııran arkadaşlarınızla bir daha içmeyin mümkünse

  • efrasiyab87  (12.07.11 10:01:10)
2 bardak değildir o, dahası da vardır 2 bira bardağı ile votka içmişse belki hocut.

  • mikelarteta  (12.07.11 10:23:03)
metanolün antidotu etanol dür böyle bir şüphe varsa bir iki bira içmek iyi gelir, birada yamuk olmaz, lakin sizin arkadaş boş mideyle hızlı gittiğinden cozurtmuştur.

  • rutubettin  (12.07.11 12:21:38)
rengi beyazsa acile gidin, morsa helva yapın

  • screamshot  (12.07.11 14:20:50)
teşekkür ederim arkadaşlar.
sabaha kadar uğraştığımız için bakamadım buraya. bol bol kusturup yıkadık, sızdı sabaha karşı, öğleden sonra da kendine gelebildi.
aç karna içti diye mi yoksa hakikaten alkole dayanıksız olduğundan mı bilemiyorum ama bana da ders oldu bir daha içmem böylesiyle :)
  • somethinginthewayshemoves  (12.07.11 23:28:18)