Galaxy S mi Desire S mi ?

Corçlar, telefon alıyorum galaxy s veya desire s arasında kaldım, galaxy s alıyordum desire s gördüm son anda :D ne yapim :D
galaxy s'in ekranı daha iyi , desirenin flaşı var ( flaşı geç ) ama olsun ne yapim ?

birde HTC Desire Sde android market yüklü geliyor mu ?

  • utkucbkc  (23.06.11 19:10:03)
kendiniz de söylemişsiniz. ikisinin de diğerine göre avantajları var. dediğiniz gibi samsung'un ekranlarının iphone da dahil diğer telefonlara göre bir üstünlüğü var. onun dışında htc'nin orjinal rom'unu kullanacaksanız, ciddi derecede modifiye edilmiş ve gerçekten kullanışlı. bu açıdan samsung'a bir avantaj olarak görülebilir. onun dışında htc'nin dış malzemesinin daha kaliteli olduğu,samsung'un biraz daha plastikimsi bir his verdiği de herkes tarafından söylenen birşey.

  • gman  (23.06.11 20:26:48)
Desire S şu anda kulladığım telefon, Galaxy S ile karşılaştıracak olursak Galaxy S daha eski bir telefon ve Desire S'in yazılım desteği daha uzun sürer. Ayrıca sormuşsun evet market yüklü geliyor, İşçilik ve kalite bakımından karşılaştıracak olursak Desire S'in yekpare alüminyumdan yapılmış olması en hoşuma giden özelliklerden birisi, hem telefon eline alınca plastiğimsi hissiyat vermiyor hemde tasarımı gerçekten çok hoş ayrıca alüminyum olması ayrı bir dayanıklılık katıyor. Yazılıma gelirsek HTC Sense samsungun kullannıcı arayüzüne kıyasla çok daha kişiselleştirilebilir ve daha göze hitap eden bir arayüz. Performans bakımından şimdiye kadar telefon bir kere zorlandı onda da Kongregate'den(mobil site değil) flash oyun oynamayı deniyordum :). Tabi cihazın eksileri'de var ve bence bunlar arasında en büyük eksik telefonu üst kısmından tutunca Wi-fi sinyali yarı yarıya, daha çok kavrayınca bayağı düşüyor. Bunun dışında aklıma gelen kötü bir özellik yok.

  • Haldamir  (23.06.11 20:44:01)
galaxy s şuanda kullandığım bir telefon. desire s ile karşılaştıracak olursak galaxy s plastik ama 4 inç güzel bir ekranı var.en kötü tarafı şarjının çok çabuk bitmesi. ama görsel olarak mükemmel. desire s in ve htc in yaptıklarına bir türlü alışamıyorum çok ham geliyor bana grafikleri falan ( sanki grafikatörüz aq )

bence galaxy al
  • wessago  (23.06.11 22:17:13 ~ 22:17:26)
Desire S aldım :D hepinize teşekkürlerr :D

  • utkucbkc  (24.06.11 00:57:30)