sakalınızla oynuyor musunuz ?

ben çene kısmındaki kılları iki parmak ucu arasında eziyorum. kılın ucunu batırıyorum yani. bir zaman sonra o bükülen kısım kırılıp elime geliyor.

bi tek ben mi bunu yapiom la ?

hayır.

edit: şimdi fark ettim de başlıktaki soruyla içerikteki soru farklı.

hayır, bi tek sen yapmıyorsun.
  • ocanal  (21.06.11 18:40:17 ~ 18:56:30)
can sıkıntısında ben de oynuyorum sakalımla bıyığımla vs le elim boş kaldımı illa bi yerlere gidiyo normaldir diye umut ediyorum

  • onexey  (21.06.11 18:40:36)
arada sakalla oynama var da, okşama var, ezme kırma falan yok.

  • resistance is futile  (21.06.11 18:41:38)
ucunu batırmıyorum da değişik varyasyonlarla oynuyorum sıkılınca. anlatması zor olur diye uğraşmadım.

  • xenophobe  (21.06.11 18:42:53)
sakal zaten bir bu işe bir de hatun kişinin boynunu, yanağını kızartmaya yarar zaten.

  • peseve  (21.06.11 18:43:17)
benim o kadar uzun hiç sakalım olmadı, ama cücük var bende..
cücük de biraz uzun elimle ağzıma sokup dişlerimle kırarak kopartıyorum.
sonra uzuyor falan böyle geçiniyoruz.
  • koskoca devletin adi osmanli lan  (21.06.11 19:04:48)
Saçla sakalla oynarım ben de sık sık. Çeneden aşağı doğru inecek şekilde okşarcasına. Böyle yazınca çok tahrik edici gibi durdu da hiç de öyle seksi falan değil. Neyse kırılma kopma olmuyor bende de.

  • g man  (21.06.11 19:05:27)
ben göğüs kıllarıma yapıyorum o dediğini. baya bi seyreldi kıllar :) artı osmanlının dediği cücük meselesi de var bende. diş arasına girecek kadar uzadığı zaman kesiyorum yoksa kılları koparmaktan kıl kökü yara oluyor amk. nası adamım lan ben!

  • ronaldo17  (21.06.11 19:14:46 ~ 19:16:12)
evet ben de yapıyorum bunu çok sık. farkettim şu an bile yapıyorum hatta.

  • gozyakansakiz  (21.06.11 19:17:11)