Wii Alınır mı ?

Wii lerin fiyatları bayaa düştü. Örneğin www.darty.com.tr (289 TL). Ben pek oyun oynamayan veya oynasa da basit flash oyunları oynayan birisiyim. 10 yaşında bir oğlum var. O da vurdulu kırdılı savaşlı öldürmeli oyunlardan hoşlanmıyor. Çok gelişmiş oyunları istemiyoruz açıkçası. Bir de balance board olayı var. Bunu da alıp eşimle birlikte antreman olayına girebiliriz miyiz ? Sonuç olarak wii tavsiye eder misiniz ?

alınmaz

  • korg  (18.06.11 10:55:55)
Kesinlikle tavsiye ederim, tam çocuğunuza ve size göre bir ürün, wii fit plus da tam antremanlık bir oyun cd'sidir. Ailecek eğlenceli zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. İlk etapta alışana kadar wii remote'lara garip gelecek alıştıktan sonra bırakmak zor gelecek.
Not: Elbette grafikleri mükemmel, ilerlemeli veya pes falan gibi oyunların müptelası olan gençler için wii grafik performansı kötüdür ama wii "aile" için idealdir.

  • neosphere  (18.06.11 10:56:08 ~ 10:58:47)
bence dediklerinize göre tam wii'lik ailesiniz(: basit ve eğlenceli oyun = wii

  • elalemin derdi  (18.06.11 11:03:59)
@korg bir kaç neden sayabilir misiniz ?

  • faithless  (18.06.11 11:08:33)
dediğiniz kullanım tipini xbox veya ps3'te uygulamak isterseniz 800 lira falan harcamanız gerekir. bu fiyata wii tam size göre.

  • hububrad  (18.06.11 11:10:49)
Wii zaten aile için. Kalabalık olarak oynanır yoksa çok sıkıcı oluyor. Kesinlikle büyük zevk alacaksınızdır mutlaka alın. Wii U çıkacak ama onunda çıkması bayağı bi sürer. Ayrıca kırdırıp internetten oyun indirip oynayabilirsiniz. Zaten çocuğunuz mario kart oynarsa başından kalkamayabilir =)
Ayrıca balance board harika bir şey yoga bile yapabiliyorsunuz.

  • croswell  (18.06.11 11:26:23)
fiyat hakketen iyiymis. ben dayanamadim aldim bi tane.
bu kutunun icine sport anlaminda hersey dahilmi? hani yoga tahtasi, vs..

  • uyku semesi  (18.06.11 12:03:21)