başucu entryleri

neden sözlük yönetiminden biri çıkıp da bunun nasıl hesaplandığını açıklamıyor devlet sırrı mı bu herkes teori üreteceğine bu budur arkadaş diyemiyor mu ssg. diğer sözlüklerde de var mesela itüde de sanatının doruk noktaları misal. noluyor yani bu açıklansa sözlüğün büyüsü mü bozulur?

başucu eserinin şukuyla filan alakası yok ki. benim 3 başucu eserim var ve onlar yazdığım anda başucu eseri oldu. uzun entriler başucu eseri oluyo. düşünün hacı 3 tane uzun entrim var gerisi 2şer cümle filan..

  • mosakale  (30.05.11 00:15:41)
başucu eserlerimden 14. olanı, aynı zamanda zö'de 3. sırada..

bir garip sistem, takmayın kafaya..
  • sozlukte kullanmak istediginiz nick  (30.05.11 00:17:04)
Belli bir karakter sınırını asan ve bir ya da birkaç oy alan tum entry'ler o listeye giriyor zaten. Bu bir sır değil ki.

  • deckard  (30.05.11 00:19:54)
sadece uzunlukla ilgisi yok. belirli bir miktarda oy almış olması da gerekiyor. sadece şukela almış olması değil olay. kötülense de belirli bir uzunluğa sahipse başucu olabiliyor. ha bir de bir başlığa girdiğin birden fazla entry tek bir entrymiş gibi oluyor, başucuna tıklayınca o başlığa girdiğin tüm entryler görünüyor. ama şuku/kötü oranı meçhul. sanırım belirli bir oy sayısına ulaşması yeterli ama mutlaka oylanmış olması gerekiyor, sadece uzun olması yeter koşul değil. (yazının başı ve sonu aynı oldu, silemiycem. idare ediverin)

  • in vino veritas  (30.05.11 00:20:01)
yazarın olağan entrylerindeki karakterler sayısının bir oranda geçen ve beğenilen entryler giriyor diyebilirim. benim yorumlamam bu kadar

  • cokta cokoprens  (30.05.11 00:34:22)
Bin karakter. + bir kac oylama : basucu

  • kreider  (30.05.11 00:41:00)
1000 karakter + 2 oylama

  • ronaldo17  (30.05.11 01:12:25)
benim 1 tane başucu entryim var. en uzun entrym. yazdıktan hemen sonra ben kısmından baktım ki başucu olmuş. saniyeler içinde. nasıl olduğunu daha yetkin yazarlar yazmış zaten. diyeceğim insan mutlu oluyor ya, başucu eseri güzel şey:))

  • fenotiyazin  (30.05.11 02:26:39)