Oluşturduğum iPhone uygulamasıyla ilgili yorum bekliyorum dostlar!

Kuzenimle birlikte tam 5 ay'dır üzerinde çalışıyoruz, arayüz tasarımları, kelime database'i, kodlaması vb...
1000'den fazla kelimeyi tamamlamak bile aylar sürdü. Bildiğiniz Tabu oyununun iPhone versiyonu.

Oyun geçen hafta tamamlandı nihayet, şimdi AppStore'da.

iPhone'u olanlar uygulamayı test edip görüş bildirirse accayip sevinirim.

Bizim için çok önemli, yeterli beğeniyi kazanırsa bu işe devam edeceğiz.

Uygulama link'i: itunes.apple.com

öncelikle tebrik ederim, süper iş. ama grafik açıdan biraz daha canlı olabilirdi gibi geldi ilk izlenim. en azından fontlar biraz daha orjinal olaydı falan...

  • kelimeyounu  (22.05.11 23:04:15)
böyle birşey itabu adı ile vardı zaten. olmayan bir şey yapsaydınız keşke.ama olsun elinize sağlık.görseller zayıf grafik olarak iyileştirme iyi gelecektir.

  • jack n brooks  (22.05.11 23:17:19)
programi indirdim tam surumu indir e tikliyorum programin icinden link apple store a baglamiyor haberiniz olsun. program da oldukca guzel elinize saglik!

  • madworld  (22.05.11 23:19:44)
siyah yerine gri/alüminyum renk kodlarını tercih edin , daha güzel duracaktır , siyah ile bunlar çok fena patlamış , grafiksel olarak geliştirilmeye ihtiyacı var bencede / iphoneum yok sadece resimden söylüyorum bunları ^^

  • busuta  (22.05.11 23:27:44)
titreşimi de ayarlardan kapatıp açsak ya da sürekli olmasa güzel olcak. çok rahatsız edici. bir de + işareti yerine check daha uygun olur.

  • emrag  (22.05.11 23:31:30)
logo ve renklerle biraz daha uğraşsanız daha güzel olur.

  • kayranin kedisi  (22.05.11 23:37:23)
Evet renkler oyundaki takimlari (kirmizi takim-mavi takim) simgeledigi icin biraz baskin duruyor.

  • msb  (22.05.11 23:43:36)
usta en büyük sıkıntı ücretli olması. çat diye 1 dolar koymayacaksın, çok cafcaflı da durmadığından ilgi çekmiyor, şahsen ben tam yükleyecekken kurmadım.

şöyle bir politika izleyin app'e güveniyorsanız: ilk 10-20-30 artık neyse o kadar kelime ücretsiz versiyonda gelsin, devamı için in-app-purchase yapın, adam gitsin app'in içinden satın alsın. başarılı tüm oyunlar bu şekilde tuttu, angry birds'e bak mesela, free versiyon var, sonra devamı paralı.

ayrıca tasarım iphone app tasarım kalıplarına pek uymamış gibi, bence biraz daha değiştirin usta. en olmadı klasik tasarımı kullanın ama bu çoook amatör duruyor.

itabu'yı bilmiyorum, eğer aynı işi yapan ücretsiz uygulama varsa zaten bir şey beklemeyin. 10000 kelime ücretli alacağına insanlar 50 kelime ücretsiz'i oynar genelde zira hiç birimiz oturup sabaha kadar tabu oynamıyoruz

bir de aklıma bu lisans olayı geldi, sonra hasbro ile sıkıntı çıkmasın onu da araştırın

eyyorlamam bu kadar
  • roket adam  (23.05.11 00:13:30)