bu dizi doğru düzgün bir sonuca ulaştı mı? ben hiç izlemedimde değer mi bilmiyorum.
spoiler olmazsa sevinirim.
teşekkürler.

son sezonda saçmaladılar. izleyeceksen son sezona kadar olan bölümleri izle.

(evet bi son bölümü vardı doğru düzgün kapattılar ama öncesinde bayaa saçmalamışlardı).
  • hia  (13.04.11 10:33:37)
Ben diziyi baştan sona izledim. En beğendiğim dizilerden biridir. Lost'la yarışır.

Sonunda sanki normal bir sezon finali gibi bitti aslında. Çeşitli söylentiler var zaten; "dizinin devamı gelecekti de iptal oldu" gibi. Yani evet, tam olarak bir sonuca ulaşmış değil dizi. Ama izleyenlerden "böyle daha iyi, gerisi izleyicinin hayal gücüne kaldı, boka sarmadı" yorumunu aldığım da oldu.

Bence izlemeye değer.
  • long live rock n roll  (13.04.11 12:14:58)
bir sonuca ulaşamadan zamansız ve kötü bitti bence. çok sevdiğim bir diziydi.

  • blackdog  (13.04.11 12:37:06)
bok gibi bir diziydi ilk sezonu hariç. izleme.

  • lorenzen  (13.04.11 13:10:28)