put

islamiyet öncesi putlardan birine tapmak istiyorum, verebileceğiniz örnek var mı şöyle şık putlara?

panpa çikolatadan olana tap. aıkınca yirsin. ama kalorisi yüksek olabilir. bence kendi kültürümüze ait bir put olan çiğ köfteden yapılma putu tavsiye ediyorum. dersen ben klasik putçuyum uzza tavsiye ediyorum.

  • ayiadam  (28.03.11 00:17:49)
pastafaryan ol,spaghettiye tap.

  • skywalkeremre  (28.03.11 00:24:37)
@zeta priapus iyimiş de yerken problem olur
@skywalk spagettiye zaten tapıyorum haftada 3 gün (:

  • melodica  (28.03.11 00:36:58)
Eli'ye tap. El ilah demişler sonra. Ellah olmuş.
Beğenmezsen karısı var. Aştoret. Allat diye de geçer.
Olmazsa Baal var. Ki sonra Bel dediler, beğenmediler belzebub dediler şeytan'ın ismi koydular.
  • g man  (28.03.11 01:07:59)
samira'mıydı yahudilerin altından yaptığı buzağı vardı, mısırdan kaçış sırasında,
alternatif olabilir, altın hem, akarı kokarı yok.

  • g7mor  (28.03.11 10:04:48)
Hobaa direkt cehennem.

İslam öncesi o coğrafyadaki en değerli putlar Lût ve Uzza diye iki put.
  • johan sebastian  (28.03.11 18:01:27)
e kendine tap madem?

ya da melodica diye bi' put yap helvadan melvadan ona tap.
  • bu nick tam yirmi alti karakter  (29.03.11 02:31:49)
ulan helvaya taktınız. cahiliye dönemi araplarından ne farkınız war olm. hiç mi gelişmidik 2000 yıldır (: dönercilerin önünden geçerken huşu içinde dönen dönere tapıyom. tavuk olanlara değil yalnız. (:

  • melodica  (29.03.11 11:57:00)
dönere tapma panpa. sonra bi bakmışsın ki sen de dönmeye başlamışsın. semazen olup çıkarsın sonra mazallah. sonra 800 sene önceki mevlana'dan ne farkın kalır? sorarım sana.

  • bu nick tam yirmi alti karakter  (29.03.11 23:58:24)