Oyun tavsiyesi

Yarış, futbol, FPS bir dolu var elimde. Aradığım senaryosu güzel olan bir oyun. Bu ara evdeyim. Şöyle kaptırıp gideceğim güzel hikayesi olan bir oyun arıyorum. Yeni olması şart değil uzun zamandır oyun oynamıyorum çünkü. Syberia ayarı bir adventure olabilir mesela.

Freedom Fighters

  • wampex  (17.03.11 14:38:03)
assassin's creed serisini tavsiye ederim. belki oynamamışsındır, muazzam bir hikayesi var.

  • Bravefart  (17.03.11 14:41:26)
hangi platformda oynayacaksın bilmiyorum ama Red Dead Redemption ve God of War

  • skywalkeremre  (17.03.11 14:52:40)
kesinlikle fahrenheit. senaryo konusunda üstüne tanımam. o derece yani.

  • ufukcel  (17.03.11 15:48:27)
PC'de oynayacağım. Freedom Fighters, assassin's creed oynadım.

  • arnold schwarzeneger  (17.03.11 15:48:43)
hitman 2 yeni nesil kallavi pc lere tavla gibi gelir. bence deneyin denemediyseniz. senaryosu falan aklıma geldi de helecan yaptım yine. şahsen çok keyif almıştım. karanlık odada saatlerce müthiş gerilim müzikleri eşliğinde zekice planlar yapıp kodamanlara süikast düzenlemek hangi erkeğin hoşuna gitmez? nacizane hitman 2 diyorum.

  • ya ben lan neyse  (17.03.11 16:23:23 ~ 16:24:00)
oynamamış olmanız ihtimaline karşın:
mafia
star wars az biraz seviyorsanız: kotor 1-2
dragon age
batman bilmemne asylum
  • natnan  (17.03.11 16:51:40)