HTC Desire - GPS

HTC Desire telefon almayı düşünüyorum. Ancak navigasyon için ekstra ücret ödenip ödenmediğini ve Desire Z ve yeni çıkacak Desire S gibi çok hızlı (maplar telefona yüklü) ve "sıfır hatalı görüntüleme" denilen GPS i olup olmadığını merak ediyorum.

Telefon sahipleri bilgi verebilirse sevinirim.

0 hata paylı gps var mı ki?
korsan olmayan ama google maps'i kandıran bir olay yüklüyorsunuz, google navigasyon tüm haşmetiyle emrinize amade oluyor. 0 tl.

  • redlinetheturk  (22.02.11 15:54:23)
beyin bedava yani...

aslında kastım şu:
"htc desire z" için web sitesinde:
"Sıfır bekleme süresi ,sıfır hatalı görüntüleme ve sıfır data kullanımı ile haritalar"
şekline bir ibare var. yani haritayı hafızaya yükleyebiliyorsunuz.
fakat aynı şey "htc desire" için yazmıyor. bu nedenle acaba desire da haritalar indirilemiyor mu ve sürekli online kullanmak durumunda mı kalınıyor diye şüpheye düştüm.

romalılar bi el atın.
  • nalmes  (22.02.11 16:08:13)
bende Desire var ve Google maps'in de son sürümü var. Bu sayede de nete bağlı olmadan da offline harita kullanabiliyorum. Ama tabii önce haritanın o parçasını hafıza alması lazım :)

  • jesterdvine  (22.02.11 16:32:29)
Google Maps'te haritaları rahatlıkla kullanabilirsin ama sesli navigasyon özelliği türkiye'de aktif değil, ama bunun için indirebileceğin ücretli programlar var.

  • Haldamir  (22.02.11 18:14:15)