paypal bana ne demeye çalısıyor

ufak bir ingilizce çeviri yardımı (olay şu onu da açıklayaylım : 2 tane paypal hesaıbım var. 1.'sini yanlıslıkla singapurdaymışım gibi açtım ve kredi kartımı ona linkledim. yeni açtıgım hesaba bu kredi kartımı eklemek istiyorum ancak eski hesaptan kredi kartını silince paypal ile bağlantıya geçmeden yeni hesaba kredi kartını ekleyemecegimi söyledi. sonuçta mail attım ve cevap su ) :

I have spent ample time on working on this matter and I can asssure you
that once you have verified the account which currently holds your
money, you should be able to send out without limits as all you limit
including withdrawal will be lifted. To verify this account you will
have to add and confirm either a credit card or bank account on the account.

gecenin bi vakti beynim dönmediyse demeye çalıştığı şey " bu konuta bolca vakit ayırdım ve seni temin ederim ki şu an paranı bulunduran hesabını doğruladığın takdirde çekilme,iptal etme dahil tüm limitlerinin kaldırılacak ve kartını kaydedebileceksin (send outtan kastı bu galiba). bu hesabı doğrulamak için ya bi kredi kartı ya da bi banka hesabı eklemeli ve onaylamalısın."

  • mushtopus  (05.02.11 02:38:32)
ekle ve verify et sorun yok diyor özet olarak.

  • cro magnon  (05.02.11 03:03:08)