ACİL!! Kediye köpekler saldırdı, arka bacakları gitti!!

Kendisi şu an bir arabanın altında saklanıyor. Durumu çok kötü, herkese tıslıyor. yavruları vardı bunun, bizim evin bodrumunda bakıyordu kapıcının ailesi. köpekler de uzaklaşmıyor, resmen bekliyorlar. yakınlarda klinik var açık ama kimse elini süremiyor kediye. Ankara'da, gönüllü olarak bu saatte çayyolu'na gelip kediyle ilgilenebilecek veteriner aranıyor!!

Hayvanları Koruma Derneği
35. Sokak, No:10
Bahçelievler / Ankara
(312) 215 15 55
(312) 222 57 17

Burayı ararsanız belki yardım edecek birileri bulurlar :/
Yavrum ya :(
  • kimki  (16.01.11 20:33:01)
mor pati diye yakın bir klinikten geldi sağ olsunlar birileri. beli kırılmış. dışkapı'da bir hastanede tedavi görmesi (ameliyat olması) lazımmış. kapıcının bir akrabası aldı gitti sepetle kediyi, götürecek bakalım. teşekkürler ilginiz için.

  • vercingetorix  (16.01.11 20:39:30)
arkadaşlar, ameliyat bayağı pahalı olacakmış da, şimdi kapıcının akrabası bilemiyoruz bunu karşılamayı göze alacak mı.. bizim durum da "öğrenci" ekonomisi maalesef. bu hayvanları koruma derneği böyle durumlar için maddi destek sağlar mı? ya da sağlayabilecek bir yerler biliyor musunuz? adam ilgilenmekten vazgeçecek diye korkuyorum da..

  • vercingetorix  (16.01.11 20:57:15)
Çok geçmiş olsun, Facebook'taki hayvanseverler grubuna yazın durumu bence. Bir de Çayyolu'nun neresinde oldu olay?

İnşallah kurtulur pisicik :(
  • marcelle  (16.01.11 21:22:28)
Arcadium taraflarına yakınız. Ben de inşallah deyip duruyorum da, yarın belli olur ne olup biteceği bakalım.. Buraya yazarım gelişmeleri. Teşekkürler ilginiz için ayrıca.

  • vercingetorix  (16.01.11 23:13:59)