ödünç havya lazım.

selam, babadan kalma bir flaş vardı onun kablosu kopuk içerden. geçen hafta açıp baktım ama tek bir iş için havya almak istemedim. havyasını sadece 1 günlüğüne bana emanet edebilecek biri var mı? sadece dokundurmalık lehim de gerekiyor.

cuma gününe yetişmesi gereken bir portre ödevim var bu arada.

istanbul / çapa (bildiğim her yere gidebilirim.)

e bi tv tamircisi falan yok mu civarınızda rica edin...

  • icemanr  (28.12.10 14:10:53)
dışarıya takım vermiyorlar.

  • elmalili hamdi yazar  (28.12.10 14:23:58)
5-6 tl ye havyalar vardı yaılmıyorsam, birisinden bulmak için uğraşmaktan çok daha iyi bir seçenek olabilir. ya da evde penseyle bir çiviyi tutup ocakta ısıtıp deneyebilirsiniz belki

  • kisa  (28.12.10 20:40:54)
bu tip şeyleri aletleri birinden istemek yerine her zaman lazım olur düşüncesiyle almak lazım. Bir milyoncularda falan tahta saplı havyalar var çok ucuz 2 lira falan 5 liraya daha iyileri var. Olmadı başka bir yöntem söyleyim iğneyi tornavidayı ısıt ocakta onu kulllan işe yarayacaktır.

  • mr fusion  (28.12.10 20:48:06)
ödünç alınacak bir şey değil :)

www.yesilkoyelektronik.com dan alabilirsin.
  • thefirstfbli  (17.04.12 16:24:34)