vodafone memnuniyetsizliği

Ya bu sorun bizde mi var bilemedim. 10 yıl turkcell kullandım hiç sorun olmadı. Numara taşıma bahanesiyle vodafone geçtim. Nerde konuşursam konuşayım telefon hat düşüyor konuşmalar kesik kesik gidip geliyor. Bazen kendi kesim bana geri dönüyor telefondan. Var mı böyle şikayeti olanlar. Farklı telefonlarda da denedim. Hep aynı şeyler. Avea nasıl acaba. avea da sorun yaşayan var mı ?

9 kasıma kadar 1 aylık kullanıcı olmak sureti ile şikayet gerekçeniz ile ödeme yapılacağı söylenmekte.

bit.ly

Avea kullanıcısıyım.Örnek olarak odamda şebeke konusunda sıkıntı yaşıyorum.Yeterli geliyor fakat sizdeki gibi sıkıntı verdiği konumlar mevcut.
  • lisko  (31.10.10 22:35:28)
ulan şu memlekette harbi sike sike turkcell e mahkum kalıcaz gibi. bende 10 küsür yıllık turkcell hattımı 2 ay evvel avea ya taşıdım ve şimdi bunun beleşini bi yiyimde vodafone a geçiyim diyodum. kadıköy moda da bulunan evimde sadece 2 odada zorla şebeke buluyor, dediğiniz gibi konuşma esnasında şebeke varken de hat düşüyor ve internet hızı turkcell e oranla hissedilir derecede düşük. bende ucuz etin yahnisi diyordum üstüne geldi...

  • thy serpent  (31.10.10 22:36:30)
göztepe'de oturuyorum vodafone memnuniyetim tavan? evinizle ilgili bir durum olabilir. evi değiştiremeyeceğinize göre hattı değiştireceksiniz mecburen

  • atrin  (31.10.10 22:47:00)
bende vodafone de oldukça rahat ettim. hatta turkcelll de yaşadığım kesintiler hiç olmadı henüz. oturduğunuz yer ile ilgili vodafone u arayıp konuşsanız?

  • hakiki ssg  (31.10.10 22:53:44)
sim kart değiştirmeyi deneyin eğer 64k ise sim kartınız, bazen sorunlu oluyor onlar..
yoksa vodafone'un çekim kalitesi gayet iyi.

  • erostrada  (31.10.10 23:01:18)
ben gaziosmanpaşada nişanlım üsküdarda oturuyor. Fakat onun da derdi aynı bu vodafonela kimi arasa çekmiyor hat düşüyor, ben üsküdara gittiğimde de aynı. vodafon u aradım. Durumu izah ettim ttnetvari bir cevap verdiler. "bulunduğunuz bölgede altyazpı çalışmaları devam ediyor " dedi ben de 3 aydan beri zaten böyle bir problem var diyince başka bir sorun olmaması gerek falan diyerek geçiştirdiler. Neyse aveayı deneyecem. o da böyle yaparsa turkcelle kazıklanmaya devam.

  • murty  (31.10.10 23:03:18)
@erostrada
yarın vodafonea sorcam inşlallah ondandır.

  • murty  (31.10.10 23:38:47)
bizim pederde aveaya geçti sikim gibi falan diyor. onun kartı da 128k mış ve teli de eski old. için yapıyore -seninkine benzer sorunlar- demiş telefoncular..

  • dieselsingle2  (01.11.10 00:01:28 ~ 00:01:54)