Katı Meyve Sıkacağı

Alasım geldi, 100 lira olsun diyorum azami, hepsiburada'ya bakıyorum an itibariyle.

Sinbo, Premier falan istemem. Arçelik, Arnica ve Clatronic diye bir marka ilişti gözüme. Clatronic iyi midir acep, kullanan ya da bilen var mı?

Sıkmalıyım o meyveleri.

abi valla kati meyve diye sinirlandirmaya gerek yok. Bu tur kucuk ev aletlerinde ne olursa olsun durum hep ayni. eger ucuzluk cin mali bir marka alirsaniz iki aya kalmaz basiniza kalir. kuzenler zuccaciye dukkani isletiyorlar. diyorum nedne b dnadik mallari satiyorsunuz diye. olm esas parayi onlardan kazaniyoruz lan, 2-3 ayda bozuluyorlar. teknik servis destek mestekte hikaye. adam gelip bi daha aliyor mecburen diyor :D

  • arnatuile  (30.10.10 00:42:48)
meyveleri attığın ağzının büyük olmasına dikkat et. ben braun almıştım, iyi bir ürün ama ağzı küçük olduğundan her şeyi önce doğramak gerekiyor.

  • tahsin sutcuoglu  (30.10.10 01:07:56)
azami 100 liraya olmaz maalesef. işe yarayan bir şey istiyorsanız braun, philips, moulinex vb. olmalı. 150-200 aralığında işinizi görecek bir ürünü bulabilirsiniz. bu markaların da düşük fiyatlıları olabilir ama itibar etmeyin derim. güçleri düşük olduğu için o meyveleri sıkamazsınız da mundar edersiniz.

  • aklimdan zorum var  (30.10.10 10:33:54)
geçen sene o kadar çok araştırdım ki bu konuyu şahı oldum piri oldum desem yeridir.

ben Philips aldım. bütçe kıyaslanamaz evet ama dandik olmadığından ömürlük gibi geldi bana. artı ağzı da büyük komple büyük elmayı atıyorum ben.

takside bağla bunu al derim. Philips HR 1861 Katı Meyve Sıkacağı
  • medre  (30.10.10 10:34:19)
medre+1

  • pyro clustic flow  (30.10.10 11:05:52)