fifa 11 bikaç soru

*uzaktan gol oluyor mu sizde? bende hiç olmadı. nedir sırrı atmanın?
*çaprazdan topla koşup kaleye yaklaşıp vurulduğunda kaleci mutlaka tutuyor. bunun sırrı nedir?
*kanattan orta yapıldığında 20 toptan 19 u belki de 20si rakibe gitmiyor mu?
*kornerlerden şöyle zımba gibi kafa atıp gol oldu mu hiç? hep aşırtma hep aşırtma?
*kaleye sırtı dönük oyuncu çok yakından bile dönüp vuramıyor. kaleciye yuvarlıyor saçma değil mi bu?

cevapları bekliyorum sabırsızlıkla:)

konsol için söyleyebilirim,

-Orta için oyuncunun dengede olması lazım. Forvetler genelde auta açıyor bende. L1 e basılı tut bir de açarken.
-Vuruşlarda mütemadiyen plase vuruşu kullan. Denk gelirse efsane goller atarsın. Tuşa az basarsan yerden çok basarsan havadan abartırsan dağa taşa vurur yalnız. Birde yine oyuncunun bireysel yeteneği devreye giriyor burada.Bir de uzak kale direğini hedef almaya çalış
-Döner dönmez vuramaması ters ayağına denk geldiği ya da dengede olmadığı içindir. Döndükten sonra hareketlenmesini bekle ve vur.Ya da aşırtma dene.
- Kornerden değil ama ortaya uçarak kafayla gol atmayı başardım. Nasılını sorma tamamen tesadüf. Bi de ilk maçımda alex ile rövaşata çekmiştim. üzerinden 50 maç geçti hala tekrar yapmayı beceremedim=D

bir de ekle arada maç yapak gazoz kapağına. Online ID: emreerturk
  • skywalkeremre  (27.10.10 20:44:56 ~ 21:19:10)
sadece yön tuşlarıyla oynanacak bir oyun değil. kontrollere göz atmak da fayda var. kaleci ile karşıya karşıya durumlarda r2 kullanmak elzem. yine kafa toplarına çıkarken pozisyon almak lazım r2 ile. uzaktan şutlarda l2 sabit dengede kalmanızı sağlıyor. pc de oynuyorsanız genelde rs fln kullanmaya alışık değilsinizdir geçen oyunlardan dolayı. o da önemli dönüşlerde fln.

  • kakam gelmis olamaz mi  (27.10.10 21:11:45 ~ 21:12:31)