gazetedeki bir fotoğrafa ulaşmak!

adreste zaman gazetesindeki bir haber var. o haberde kullanılan fotoğrafın büyük boyutuna ulaşmam lazım. fotoğrafı çeken, eden de lazım. sizce nasıl ulaşabilirim bu bilgiye? gazeteye mail attım cevap yok.

www.zaman.com.tr

zaman gazetesini ara rica et! kabul etmezlerse Git bi tarikata gir 1-2 gününü geçir. zikir çek...tesbih çek, 31 çek, ne çekersen çek..... ama derdini mutlaka tarikat içinde yay!
allahtan umut dile..
mehdinin gelmesini bekle, (kendini mehdi sana) mutlaka bir Gazete yetkilisi gelip senin derdine derman olacaktır

Kolay gelsin.
  • voyager  (11.10.10 11:41:09 ~ 20.11.10 09:28:26)
maille kesinlikle olmaz, uğraşmazlar. gerçekten bir sonuç istiyorsan önce telefonla arayıp meramını anlatmalı önceden bilgilendirmelisin. ordan gelen bilgilendirmeye göre mekana gidip gerekirse 2-3 saat belki gün boyu beklemelisin. onca işler içinde senin şahsi isteğini karşılamaları için sendeki isteği görmeliler. ki o da şansına. belki direkt fotoğrafçıya ulaşma şansın da olur.

yüzyüze yani bu işler.
  • anlam  (11.10.10 12:06:35)