İstanbul'dan Nevşehir'e otobüs

İstanbul'dan Nevşehir'e otobüs ile hangi firma ile gidilir, hangi firma tercih edilmelidir.
bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.
saygılar.

her firma metro oldu artıkın. kesin metro gidiyordur. :)

  • muppet  (20.09.10 17:26:59)
nevşehirliler
kent
metro
cappodoccia göreme

hangisini tavsiye edersin dersen metro'yu tercih et. servis ve hizmet açısından iyidir. metro olmazsa nevşehirliler'i tavsiye ederim. diğer ikisinin arabaları genelde eksik oluyor ya da kent arabalarında klima felan arızalı oluyor yolculuk boyunca adamı hasta ediyor her anlamda.
şu sıralar 45-50 lira civarı fiyatlar..
  • battaloglu  (20.09.10 18:28:15)
yıllardır giden-gelen biri olarak kesinlikle Metro ile gitme diyorum. Her yolculuğumda kesin sorun yaşamışımdır. Metro olduğuna aldanma, şoförler de muavinler de servis görevlileri de hep Nevşehirli zaten. Nevşehirliler seyahat iyidir.

  • winstoncash  (20.09.10 19:47:16)