rapidshare yeni üyelik

merhaba duyurucular
öncelikle nası koyduk ama kjahsdkhas.
bi kaç yıldır rapid premimum kullanıyorum memnunum da bi süredir almamıştım diziler de tatil de filan derken. şimdi yeniden almaya karar verdim ama biliyorsunuz sistem değişmiş. neyse ben çok aşırı download yapmam haftada 4-5 dizi maksimum 1 film indiririm. beklemekten sıkıldığım için şu küçük mkvlerden indirdiğim de olur o yüzden haftada 4-5 gb bile geçmem yani. bu durumda hangi tipinden aliyim ben bunun?

4 küsür dolarlık en ucuz paket işinizi görür gibime geldi.

  • idja  (12.09.10 00:46:20)
400 rapids olan değil mi?

  • red g  (12.09.10 00:51:24)
ta kendisi. 99 rapide de 30 gün boyunca 30 gb'a kadar indirebilirsin, mis. aylık 2.5 liraya gelir yaklaşık, öyle bi' ucuz. boşver büyük paketleri.

  • supercalifragilisticexpialidocious  (12.09.10 00:59:25)
çok soru sordum ama onu da 400 aldıktan sonra mı seçiyorum? çünkü account açarken değil de altta gördüm 99 points muhabbetini en başta o yüzden kafam karışmıştı?

  • red g  (12.09.10 01:09:35)
Şu an tek çeşit üyelik var zaten. Bir şey seçmiyeceksin yani.Ayda 99 rapide 30 GB download. 400 almışsın 1000 almışsın farketmez. Sadece kullanabileceğin süre uzar.

İster bir günde indir ister bir ayda. Tabi 30 gb bitince bir ay dolmadan da ekstra kota alabilirsin.
  • oxit  (12.09.10 02:09:03 ~ 02:11:41)