Yarınki Final Maçına Biletsiz Girme Olanağı ?

Yüzde kaçtır? Çok mu sıkı kontrol olur ?

Dayının biri "Hadi len girin de destekleyin Türkiye'yi" diyebilir mi?

10 kişi kapıya yüklense, pes edip alırlar mı içeri ?

Son 10 dakika acıyıp alabilme ihtimali nedir?

Bi fikir verin be. Çok heyecanlandım.

imkanı yok. 2-3 güvenlikten geçiyorsun. birinden geçsen diğeri almaz. en azından benim gittiğim maçlardaki gözlemim buydu.

  • zenciarkadas  (12.09.10 00:40:42)
hele amerika maçı gibi tüm dünyanın izleyeceği bi maçta böyle bişeyi asla yapmazlar

  • buffy de vampir sayilir  (12.09.10 01:02:55)
biz slovenya maçına 3 kişi girdik o şekilde.

olmadı içerde bi tanıdığınız varsa, içerde bilet bulsun 1 tane dışarı çıkartsın size versin girin. sistem güzel, içeri girdiğin bileti istediğin kadar okutabiliyorsun. yırtmıyorlar. fakat çıkarkende okutman gerekiyor. çıkarken görevliye 2 bilet okutabilirsen dışarda 1 kişi sokarsın..
  • zozjotejmnk  (12.09.10 01:08:43)
hoca öyle ya da böyle girecez o maça artık yaw.

  • brkylmz  (12.09.10 01:11:56)
Burası Türkiye, görevlileri yeterince gaza getirmenize bakar.

  • sourlemonade  (12.09.10 02:46:19)
Kapıda güvenlikte sorumlu insanlardan tanıdıkların varsa geçersin.

  • murtiii  (12.09.10 04:07:30)
Devlet erkanı doluşacak o maça; zor iş yani...

  • metal revolution  (12.09.10 05:12:56)
@tsubasa, duyurunun 4 sene öncesine ait olduğunun farkında mısın?

  • pescador  (21.12.14 19:35:05)