bursa yol sorusu

sevgili yeşil bursamın güzel insanları, bir sorum olacaktı, buyrun:

bursa merkezden veya beşevlerden en kısa ve en kolay güzelyalı ido taraflarına nasıl gideriz? ne kadar sürer?

kent meydanı taraflarından güzelyalıya hiç otobüs yok mu yahu öh! küçücük şehir içinde ordan oraya gidemiyor muyuz yani arabamız yoksa?

galiba terminalden de güzelyalıya otobüs varmış, saatleri nelerdir peki?

çok sordum evet ama bilmemek değil öğrenmemek... memek... meme... mem... mmmzzzzzzzt

terminal otobüsleri ile ulaşım sağlanabiliyor dediğin gibi. ido ile bursaya gittğim
ama malesef saatlerini ben de bilmiyorum.

şimdi arattım netten şöyle sonuçlar var;
www.mudanyarehber.net

www.uludagforum.com
(burdan F1 var bildiğim. başka otobüsler de olabilir.)
  • the piano has been drinking  (08.09.10 17:06:58)
kent meydanindan direk olarak guzelyali'ya kadar giden otobus var mi bilmiyorum. ancak trenin organize sanayi istasyonuna gelirsen surekli olarak guzelyali'ya otobusler var. fazla bekleme yapmadan hereket ediyorlar, ortalama 40 dakika falan surer ido'ya kadar gelmesi.

o yuzden derim ki, kent meydanindan bin trene gel organize sanayi istasyonuna sonra da bu otobuslere bin ve rahat rahat guzelyali'ya kadar git.
  • dengesiz pamuk  (08.09.10 18:13:25)
dengesiz pamuk yazmş sanırım ama her kolay yol. bursaray ile organize sanayi ye gitmek ordan güzelyalı otobuslerine binmek.

terminal de 2 saatte bir direk otobus var sanırım.
  • rurouni  (08.09.10 20:45:10)