kolon kırığı, depem ve daha bir sürü şey --capsli--

selam gençler nassınız?

çivi çakıcam derken usta bizim kolonun içine etmiş bırakmış. fotoğraflardaki kolon kırığını alçıyla doldursak işe yaramaz dimi? bu kırık başımıza iş açar mı? deprem olduğunda sırf bu yüzden eve bir şey olur mu ki? korktum yeminle. özellikle inşaatçılar, yardım piliz.

edük- fotoğraflar açılmazsa şuralara yönlenin:

i1008.hizliresim.com

bence olmaz. kolonun köşesi o demir kısımları birazcık daha içerde farzet ki normal bi duvarın köşesi kırılmış. alçıyla da yama yapılabilir.

  • nickyazmaksartmibulamadim  (20.08.10 19:39:44)
hiç bişe olmaz. biraz sıva alçı biraz da saten alçı ile cillop gibi olur orası.
hatta o kırık çok küçük gibi duruyor, sadece satenle bile kapatabilirsin.

  • cruor  (20.08.10 21:47:54)
o dökülen şey sıva değil mi ya bişey olmaz ondan

  • yuto  (20.08.10 23:29:21)