Uefa Şamp. Ligi, Avrupa ligi sorusu..

Günaydın fıtbolseverler...

FB elendi ve yoluna avrupa liginde devam edecek dendi. Peki young boys bir dahaki turda elenirse o da mı avrupa ligine gidecek yoksa turu geçemezse elenecek mi? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Çok bilen bir abimiz iddaa ediyor. Nedir durum?

Bu arada fener play off oynayıp geçerse sonra mı grup aşamasına geçecek? Yoksa direk mi gruplarda?

öyle bi saçmalık olamaz zaten. young boys elenirse direkt gruplara kalıyor. fenerbahçe de şimdi oynayacağı bir playoff kaldı, onu da geçerse gruplara kalıyor.

  • baldur  (05.08.10 10:18:18)
o abimizin saçmaladığı şeyi ben de bir yerlerde duymuştum. hatta bir spor sayfasında okuduydum. ama araştıramadım. abinin iddiaası bu yüzden olabilir.
gulyabani diye bir şey yoktur. Ama olabilir de!

  • enkolaykullaniciadi  (05.08.10 10:44:19)
48 clubs will play in the group stage: Atlético Madrid, which enters in this stage as the defending champions, the 37 winners from the play-off round, and the 10 losers from the 2010–11 UEFA Champions League play-off round (5 champions and 5 non-champions).

  • baldur  (05.08.10 10:48:30)
Fener, young boys'u geçip elenseydi gruplara düşecekti. bu minvalde bir daha bakarsak young boys'un gruplara düşmesi şaşırtıcı olmasa gerek ??

ben nedense abinin iddiasını merak ettim, elenmesi yönündeyse takdir de edeyim.
  • bykush  (06.08.10 06:13:19)