bankalara nasıl girilir

işletme bitirmiş birisi banka ve türk telekomda nasıl iş bulabiliyor arkadaşlar? sonuçta kariyer.net gibi siteler üzerinde yayınlamıyorlar galiba eleman ihtiyaçlarını. kpss'mi var yoksa bu işin içinde de.saygılar/sevgiler

müfettişlik olsun uzman yardımcılığı olsun bunların deli gibi sınavı oluyor. geçen sene garantinin sınavına 100 binler girdi. duymamak için sağır olmak gerekir. neyse hakaretimi ettim konuya döneyim :D kpss yok bankalarda. gideceksin ben müfettişlik uzmanlık sınavınızın tarihini öğrenmek istiyorum diyeceksin ya da internet sitelerini takip edeceksin.

  • ayiadam  (13.07.10 00:27:29)
her bankanı internet sitesinde alt taraflarda insan kaynakları linki var, ona tıklayacaksın, cv hazırlayacaksın orda. sonra da sınav olacağı zaman sana bir mail atacak banka.
öğrneğin; ik.ingbank.com.tr

  • de jure  (13.07.10 08:51:10)
tanıdık bul, el altından gönder cv'ni. Yoksa tanıdık ayiadam'ın cevabına yönlen.

  • sinuzit  (13.07.10 10:03:55)