[]

Malta tatili

4 veya 5 gün tek kişi gidip geleyim diyorum. Amacım biraz denize girmek biraz da sokaklarda dolaşmak. Daha önce gitmiş görmüş kişiler turistik yer önerirse nokta atışı gideceğim. Araştırma yapmadım.
 
ailecek gittik geldik çok güzel yer doğru tercih, deniz için komino adasına gidiyorlardı sanırım güzel yerdi. valetta yada sliema da kalmanız merkezilik ve topu ulaşıma ulaşım için karlı olur. mutlaka haftalık kart alın otobüsler her yere gidiyor o kadar çok yerine gittik ki isimlerini unuttum.


  • basond  (10.07.24 16:33:05) 
ingilizce ya da italyanca bilmiyorsan epey zorluk yasarsin.


  • Yourcousinmarvinberry  (10.07.24 16:33:20 ~ 17:34:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.